Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Жовтень » 02
Триває друге коло Чемпіонату області з футболу серед команд Вищої ліги. У 17 турі центральним був поєдинок у Черкасах між «Зорею» з Білозір’я та кам’янським «Холодним Яром». Зустрічалися претенденти на медалі найвищого ґатунку. Футболісти «Холодного Яру» здобули перемогу з рахунком 2:0 і впритул наблизилися до завоювання чемпіонського звання. У разі перемоги футболісти «Зорі» скорочували відставання від команди Кам’янки до трьох очок. Якщо успіху досягав «Холодний Яр», то він майже стовідсотково забезпечував собі чемпіонське звання. Поєдинок почався з атак господарів, які, втім, не змогли використати кілька непоганих нагод. Надалі гра заспокоїлася, а наприкінці тайму активізувалися вже кам’янці, які теж досить небезпечно атакували. У другому таймі суперники обмінялися кількома випадами. А розв’язка в матчі настала в останні 15 хвилин. Варто було гравцям «Зорі» на якусь мить залишити без нагляду Олексія Ротаня, як той скористався нагодою та невідпорно пробив із середньої дистанції. А ... Читати далі »
Просмотров: 533 | Добавил: Соболенко | Дата: 02.10.2010 | Комментарии (0)