ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Жовтень » 2 » Останні новини чемпінату області. Відео.
07:21
Останні новини чемпінату області. Відео.
Триває друге коло Чемпіонату області з футболу серед команд Вищої ліги. У 17 турі центральним був поєдинок у Черкасах між «Зорею» з Білозір’я та кам’янським «Холодним Яром». Зустрічалися претенденти на медалі найвищого ґатунку. Футболісти «Холодного Яру» здобули перемогу з рахунком 2:0 і впритул наблизилися до завоювання чемпіонського звання. У разі перемоги футболісти «Зорі» скорочували відставання від команди Кам’янки до трьох очок. Якщо успіху досягав «Холодний Яр», то він майже стовідсотково забезпечував собі чемпіонське звання. Поєдинок почався з атак господарів, які, втім, не змогли використати кілька непоганих нагод. Надалі гра заспокоїлася, а наприкінці тайму активізувалися вже кам’янці, які теж досить небезпечно атакували. У другому таймі суперники обмінялися кількома випадами. А розв’язка в матчі настала в останні 15 хвилин. Варто було гравцям «Зорі» на якусь мить залишити без нагляду Олексія Ротаня, як той скористався нагодою та невідпорно пробив із середньої дистанції. А вже в компенсований арбітром час Олег Гопка встановив остаточний результат, реалізувавши вихід сам на сам. Таким чином «Холодний Яр» має у своєму активі 34 очки і на шість пунктів випереджає найближчого переслідувача смілянський «Явір». На третьому місці торішній переможець «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» - 26 очок. На одне менше в «Зорі». Саме ці команди претендують на медалі чемпіонату. У суперечці бомбардирів з 13-ма голами лідирує шполянин Сергій Янчук. Поєдинки 18 туру чемпіонату області відбудуться 2 жовтня.