Головна » 2010 » Травень » 31 » Витерпіли і перемогли!

«Ятрань-Уманьферммаш» (Уманський р-н) «Атекс» (Київ) 3:2 (2:1)

29 травня. Ст. «Іл.-Ум». 520 гл.

Судді: Алексахіна (Кіровоград), Сапон, Дмитришин (Вінниця)

Інспектор: Соболевський

«Ятрань-Уманьферммаш»: Стеценко, Аілінкий, Стець, Шевченко, Константінова, Романів, Кучерява, Супрунович,  Гончарук, Волонтир , Куртиніна

Голи: 1:0-Шевченко (15), 1:1 – Гладченко (30), 2:1-Стець (33), 2:2 – Стеценко (а/г – 56), 3:2 – Стець (59)

Попередження: Гладченко (35), Волонтир (60), Леонтьєва (73).

Успішний виступ на молодіжних іграх України значно підняв настрій уманській команді і підігрів глядацький інтерес, але і сил дуже багато відіграв (три важких матчі за 4 дні). А відтак добрій половині основного складу важко було відновитися. А тому і не дивно, що поєдинок проти киянок вийшов надто складним і емоційним. Але саме так загартовується колектив і завойовується повага глядачів.

Вже на 5-й хвилині Юлія Стець могла вивести господарок вперед, але влучила в штангу. При цьому гості поступово захоплювали ініціативу. І в подальшому вони мали територіальну перевагу. Та «Ятрань-Уманьферммаш» дуже гостро діяла на контратаках. Причому суперник був відомий і вдалося упіймати його на фірмовій тактиці створення штнучного офсайду. Так на 15-й хвилин Олекандра Романів вивіреним пасом вивела один на один з воротарем Кристину Шевченко (суперниці упімали в офсайдну пастку Стець, але другий нападник здійснив ривок з глибини і правил не порушив) і та майстерно реалізувала шанс.(фото 1) Та до середини тайму уманчанки занадто притислися до своєї штраф і на 30-й хвилині дозрів таки гол і в їх ворота. Захисники дали прийняти, обробити і пробити метрів з 15 Гладченко – м’яч влучив в самісінький кут і Стеценко не мала шансів врятувати команду.

Та за 3 хвилини «Ятрань-Уманьферммаш» знову повела в рахунку. Пас з глибини Шевченко підхопила Стець і на швидкості обійшла захисника і ювелірно поцілила в дальній кут.(Фото 2) Контратаки господарів були настільки гострими, що вони мали ще до перерви знімати всі питання про переможця сьогодня. Логічною була б перевага у три-чотири м’ячі. Там іще штанга була. Чудова комбінація на убивчу позицію вивела і Стець, але з 10 метрів вона пробила сильно але трохи невлучно.

Після перерви ставало видно, що сил не вистачає змореним уманчанкам.  А тут ще й просто неймовірно прикрий автогол – при подачі з кутового троє захисників і воротар не розібралися на ближній стійці і заштовхнули круглого в свої ворота. Та навіть цей епізод не зламав «Ятрань-Уманьферммаш», що неодноразово було торік. До того ж знову швидко вивела свій колектив вперед капітан – і тут Юлію Стець чудовим пасом кинула в прорив Шевченко.(фото 3)

А далі була була гра нервів. Стець кілька разів, Волонтир, Куртиніна могли зламати остаточно опір киянок. Але не використовували нагоди і «Атекс» , маючи ще надію на порятунок, щосили йшов вперед до останньої секунди. Уманчанки самовіддано і з самопожертвою захищалися. Пристрасті кипіли. Але перемога таки дісталася нашій команді. Вона її того дня витерпіла, вистрадала!  Після фінального свистка футболістки попадали на газон – вони всі сили без остатку віддали боротьбі!

Переглядів: 483 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0