Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Травень » 23
Сьогодні відбувся фінал Кубка Черкаської області. У фіналі на центральному стадіоні Черкас зійшлися "Зоря" (Білозір'я) та "Боровицьке" (Чигирин). Хвилині на 10-й "Зоря" відкрила рахунок. І надалі їй вдалося зберегти його у цікавому матчі. Про внесок у цей результат воротаря - нашого земляка - ВІКТОРА ЄРОШОВА говорить той факт, що його було визнано кращим гравцем матчу! ВІТАЄМО!
Просмотров: 456 | Добавил: Соболенко | Дата: 23.05.2010 | Комментарии (1)

В Умані тривають змагання з жіночого футболу в рамках 5 літніх молодіжних ігор України. Не секрет, що уманський квартет суперників самий сильний за складом. В Умані за дві путівки до фіналу боряться збірні Чернігівської області ("Легенда-ШВСМ"), Рівненської області (також відома "Родина"), Вінницької області і господарі - гравчині уманської команди (плюс по одному гравцю зі Шполи, Городища і Черкас), на основі якої складено збірну Черкащини.

Не дивлячись на проблеми з фінансування, підлість тренера зі Шполи, травми гравців, наша команда спромоглася привернути до Умані увагу футбольної громадськості і спеціалістів України. Не секрет, що фаворитами однозначно були Чернігів та Рівне. Але наша команда проявивши надзвичайно високі морально-вольові якості, змогла перемогти сильну команду Костополя 1:0 та вирвати героїчну нічію 3:3 (за 5 хвилин до кінця поступалися 1:3) з минулорічними чемпіонками з Чернігова!!!
В останньому т ... Читати далі »
Просмотров: 404 | Добавил: Соболенко | Дата: 23.05.2010 | Комментарии (0)

В Чернигове, давно уже ставшем базовым для национальной сборной Украины, команда Анатолия Куцева, сломив сопротивление венгерок, сохранила шансы на победу в группе…

Перед началом матча по стадиону было объявлено, что капитан венгерской сборной Анита Падар проводит свой 75-й матч за национальную сборную… А я, взглянув в сторону скамейки нашей команды, где с самого краешку, «в глубоком запасе» сидела Светлана Фришко, начал прикидывать, а сколько же раз выступала в составе национальной команды эта легендарная футболистка… Определенно, больше ста!.. А сколько голов забила? Где же вы, футбольные статистики?

Три корнера – победа, или Ничья наших девчат не устраивала!