Головна » 2010 » Травень » 4 » Стартував чемпіонат України серед жінок.
Стартував чемпіонат України серед жінок.

«Дончанка-ЦПОР» - «Ятрань-Уманьферммаш» 4:0 (4:0)

Судді: Кожуріна Катерина, Кравченко Наталя (Кр.Рог), Стрелецкая Марина (Луганськ), Симошенко Жан (Донецьк).

Інспектор: Хромей (Луганськ)

«Дончанка-ЦПОР»: Пеженко (73, Говорунова), Стасьо (51, Майбородіна), Папайло, Авдєєва, Вороніна Анаст (64, Курчукова), Ішутіна, Тельная, Громовская, Загуменная (85, Клавдієнко), Ковтун, Вороніна Анна.

«Ятрань-Уманьферммаш»: Стеценко, Безверха, Куртиніна (53, Калінчук), Аілінкий, Стець, Шевченко, Константінова, Фортуна, Романів, Гончарук, Кучерява.

Голи: Ковтун (2), Ішутіна (4,8), Тельная (17)

Обставини складалися не нашу користь. Не вдалося заявити Боярову (через потребу чекати міжнародний трансферний сертифікат з Росії), не поїхали всі троє черкащанок (Волонтир пропускала через вилучення в Костополі, Супрунович травмувалася з «Біличанкою», Чепчур не змогла взяти квитки на поїзд а автобусом не може їхати через проблеми зі спиною). Ми лише тренувалися (жодної гри в міжсезоння) і вперше у нас грали б Константинова, Романів та Куртиніна.  А ще перехід з синтетики не просто на природнє поле а на город, де приймає «Дончанка», і тривалий переїзд. Команда налаштовувалася агресивно – на перемогу. Але дива не сталося…

Вже на 2-й хвилині далися взнаки наші проблеми на лівому фланзі. Куртиніна, що дебютувала в чемпіонаті, втратила м’яча, Гончарук не змогла зашкодити суперниці прострілити – Стеценко в падінні відбила м’яча, але перед собою і ніхто не завадив Ковтун добити. Але це ще було далеко не все! Ще й якась шалена удача була на боці господарок. Спочатку Ішутіна намагалася зробити подачу зліва, але м’яча підхопив порив вітру і він залетів просто в самісінький дальній кут, за спину Стеценко (напевне, цей гол таки можна віднести в пасив воротарю). А потім після подачі зі штрафного м’яч зрикошетив від чиєїсь голови в сутолоці  на лінії штрафної (потім арбітри в протоколі записали це в актив тій же Ішутіній, але я в цьому не впевнений) і влучивши в штангу, відскочив у ворта! Господарі виглядали краще за гостей, були швидшими (і дорога і штучне поле, з якого ми лише перйшли , далися взнаки) – про це ніхто не сперечається, але щоб вести в рахунку 3:0 за 8 хвилин, то це було занадто і несправедливо! А тут ще Аілінкий не зіграла головою в м’яча (і кочка навіть грала за свою команду!) і Тельна, вискочивши із-за спина гарматним ударом розстріляла впритул воротаря! 4:0!

Від такого початку важко отямитися. І до перерви уманчанкам вдалося хоч згасити атаки дончанок. В перерві вдалося заспокоїтися, дещо перебудуватися. Та й новачки – досвідченні Романів і Константинова хоч пригледілися до своїх нових партнерів. А тому по перерві гра вирівнялася. Вона перемістилася до центру поля. Господарі вже не мали переваги. «Ятрань-Уманьферммаш» стала частіше з’являтися на половині суперниць. І були близьким до того, щоб скоротити рахунок. Але в одному епізоді Стець головою лише трішечки вище воріт пробила. Ще одного разу вона гарно змістилася з правого флангу в цент перед штрафною, але удар лівою ногою не вийшов сильним. Отож рахунок так і не змінився до фінального свистка.

Підсумовуючи побачене, можна сказати, що господарі заслужено перемогли – вони спромоглися використати всі фактори, що були на їх користь, ще й реалізація моментів була просто неймовірна. Перший же млинець у «Ятрані» вийшов глевким. Але і позитивні моменти у грі проглядалися. Можна не сумніватися, що однозначно підсилять гру команди в цьому сезоні досвідченні новачки – Романів та Константинова мали переконливий вигляд. До того ж вони вміло і доречно підсказували більш молодим своїм партнеркам. Видно, що в позитив пішов досвід гри в збірній воротарю Стеценко (правда, Маші ще і працювати багато треба). На своєму місці – переднього захисника (до перерви вона почувалася не в своїй тарілці на місці ліберо) – впевнено почувається Аілінкий. Не програє боротьбу наймолодша в команді Альона Фортуна. В гарній формі і новий капітан колективу Стець.

Отож в наступному матчі – 15 травня в Херсоні – потрібна лише перемога!

Переглядів: 431 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0