Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Травень » 17 » "Южанка" (Херсон) - "Ятрань-Уманьферммаш" 2:7!!!!!!!!
13:09
"Южанка" (Херсон) - "Ятрань-Уманьферммаш" 2:7!!!!!!!!

«Южанка-Майстер» (Херсон) – «Ятрань-Уманьферммаш» (Уманський р-н) 2:7 (1:2)

15 травня. Херсон. Стадіон «Кристал». 200 глядачів.

Судді: Мамчур, Міланич, Євгенов (Миколаїв)

Інспектор: Науменко

«Южанка-Майстер» : Шум, Краснікова, Дзіно, Бауліна (70, Кравченко), Жеребцова, Норик (51, Глухманюк), Чистякова (86, Несіна), Белецкая, Душеїна, Сидоренко (49, Пономаренко), Астахова .

«Ятрань-Уманьферммаш»: Стеценко, Безверха, Аілінкий, Стець, Шевченко (86, Калінчук), Константінова (77, Фортуна), Романів, Кучерява, Супрунович, Бабицька (82, Гончарук), Волонтир (86, Куртиніна)

Голи: 1:0 – Душеїна (2), 1:1 – Шевченко (25), 1:2 – Константінова (43), 1:3 – Стець (46), 2:3 – Астахова (62), 2:4 – Константінова (65), 2:5 – Стець (67), 2:6 – Романів (71), 2:7 – Стець (86).

Після поразки в Донецьку вкрай необхідно було реабілітуватися в наступному матчі. Отож з мотивацією в уманської команди проблем не було – дуже вже зачекалися всі за позитивним результатом. Та і склад, на відміну від стартового матчу, вже був практично оптимальним, що дозволило перебудувати тренерам гру. Але навіть це не уберегло гостей від шокуючого старту. Лише на другий оберт пішла секундна стрілка, як суддя зафіксував взяття воріт уманчанок. Причому тут не вдасться використати традиційний штамп «м’яч влетів в сітку воріт»! Голкіпер зафіксував його на лінії воріт, але асистент арбітра угледів інше. Втім арбітрам видніше. Якби там не було, але як і в Донецьку «Ятрань-Уманьферммаш» розпочала матч песимістично.

Це аж ніяк не входило в плани гостей і вони стали перебирати ініціативу до своїх рук. Певний час на полі ще тривали «гойдалки». Правда, стали виникати моменти біля воріт херсонської команди. Та змарнували чисті виходи один на один Наталія Волонтир та Юлія Стець, влучила в поперечину Кристіна Шевченко. І лише на 25-й хвилині гості таки зрівняли рахунок. Олександра Романів зі штрафного видала ювелірну передачу і Шевченко не менш витончено спрямувала круглого в «дев’ятку»! Поступово стали проглядатися обриси командної гри. А перед самою перервою вдалося забити гола, як кажуть футболісти, «у роздягальню»! Це та ж Ромнів з кутового подала і Катерина Константинова чудово зіграла головою в «ближньому бою»!

Гості аж геть не збиралися розслаблятися. І лише розпочався другий тайм як буря емоцій сколихнула трибуни. Це не Херсон забив! Це забила «Ятрань-Уманьферммаш»! Але це зробила Юлія Стець, вихованка місцевого футболу, що третій рік грає за команду Уманщини. Вона дуже хотіла забити саме на очах своїх трибун і довго хвилювання їй зважо. Але Волонтир видала таку передачу, що Стець забивала впритул в порожні ворота! Тут практично повністю запрацював уманський механізм. Комбінації були різноманітні і забивати мали навіть захисники (Аілінкий дивом не забила гола-красеня головою), ще тричі м’яч влучав в каркас херсонських воріт. І гол трапився! В ворота … уманської команди! Обрізка біля своєї штрафної і миттєве покарання.

Та інтрига не довго пржила. Тут же ще один кутовий від Романів знову реалізовує Константинова! Стець таки реалізовує черговий вихід один на один і робить вже 2:5! А ще за 5 хвилин Олександра Романів до своїх трьох гольових передач додає і гол – прямо з кутового закручує в дальню «дев’ятку»!!! Все, можна полегшено зітхнути. Та все не заспокоїться Стець. І їй таки вдається сьогодні хет-трик! Чудовий гарматний постріл метрів з 30 і м’яч в сітці!

Нарешті здобуто таку важливу і таку яскраву перемогу! Сьогодні всі гравчині "Ятрані" проявили себе з найкращого боку і зробили свій внесок в перемогу!

Переглядів: 680 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0