Головна » 2010 » Травень » 11 » Фінал Кубка району 2010 удався!

9 травня. Собківка. 150 гл.

Суддя: Пояцика А.

«СМ» :  Московський (Гладун, 80), Дорошенко, Єжаченко В., Плужник, Стасюк, Казанюк Д., Єжаченко О., Коломієць С., Єжаченко Є., Крижанівський В., Дубіна . На заміну вийшли: Слободяник , Новіцький, Крицкий.

«Пахтакор»: Сорокін, Мізюк, Петін (Білоус, 46), Ніколаєнко (65, Непотенко), Купровський (58, Сіваченко), Пономар, Безруков (80, Пентій), Беляєв, Дзьонь (46, Коцеба), Орлов, Кравець (46, Стеценко А)

Голи: 1:0 (18) Крижанівський, 2:0 (19) Казанюк Д., 2:1 (25) Орлов, 3:1 (71) Крижанівський, 3:2 (83) Орлов.

Попередження: Московський – Кравець

В день святого для нас свята відбувся в Собківці фінал Кубку Уманського району. На відповідно підготовленому стадіоні (честь і хвала дбайливим господарям на чолі з Аркушею А.О!) мали зійтися дві команди з тринадцяти, що стартували. І якщо для «СМ» це вже було третім поспіль фіналом, то «Пахтакор» вперше взагалі приймав участь в турнірі. І багато хто вважав цей факт випадковістю і якимось непорозумінням ( навіть додумалися до того, що Регламент Кубку був виписаний під цю команду – правда ніхто не удосужився в нього заглянути або поцікавитися у представників команд, які особисто були присутні на жеребкуванні Кубку, що проводилося «всліпу»!) Отож матч був принциповим для обох колективів. «СМ» мав значно авторитетніший склад і його поразку просто не зрозуміли б. А «Пахтакор» бажав довести невипадковість своєї появи у фіналі. При цьому, забігаючи наперед, зазначу - весь матч хоч і пройшов у боротьбі, але суперники не перейшли межі і поводилися коректно, по-спортивному. Так і має бути!

Перед матчем з напутнім словом до фіналістів звернувся голова ФОСКу «Колос» Пічкур І.В. І почалося!

З перших хвилин досвідченіші «меблевими» перебрали до свох рук (чи ніг) ініціативу. Але пахтакорівці самовіддано оборонілися. На висоті були центральні захисники та голкіпер. Сергій Сорокін взагалі рази чотири просто рятував своїх товаришів (і взагалі отримав приз кращого граця, хоча були і не менш помітні кандидати на це звання!). І так прикро, що ці подвиги звелися на нівець буквально протягом однієї хвилини, коли спочатку Віктор Крижанівський а потім Дмитро Казанюк покарали захист «Пахтакору» за помилки. Хтось міг подумати, що на цьому інтрига померла. Але Віталій Орлов виявився найспритнішим біля воріт «СМ» і в падінні головою одного м’яча сквитав. «СМ» до кінця тайму так і не зміг збільшити перевагу, хоча міг це зробит!

А по перерві гра дещо вирівнялася. В центрі поля вирізнявся у «Пахтакору» Сергій Пономар, що нав’язав боротьбу знаним опонентам. Дещо вдалося локалізувати нестримні в першому таймі фланги «СМ» (особливо дошкуляв пахтакорівцям Євген Єжаченко). Моменти мали обидві команди. На 71-й хвилині Віктор Крижанівський піймав на проти ході Сорокіна і «СМ» повів знову у два м’ячі. Час спливав і «меблевими» заспокоїлися і навіть зробили кілька замін. І це ледь не зіграло з ними злий жарт! За 7 хвилин до завершення основного часу Орлов знову скоротив первагу до мінімуму. Інтрига відродилася. А на 87-й хвилині ледь не жахнуло громом з ясного собківського неба! «Пахтакору» вдалася атака лівим флангом, м’яч відпасували під удар Ігорю Пентію, до воріт 5 метрів! Удар … штанга! Дзвін від цього удару, мабуть, віддався у серцях багатьох присутніх! Але удача посміхнулася сильнішим. «СМ» заслужено переміг а «Пахтакор» довів не випадковість виходу до фіналу!