Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Жовтень » 5 » Успіх в фіналі! Подвійний - золото і срібло наші!
22:29
Успіх в фіналі! Подвійний - золото і срібло наші!

Фінал Молодіжних ігор області.

2 жовтня, на День міста, в Умані відбулися фінальні ігри Літніх молодіжних ігор області з футболу серед  дівчат. До фіналу пробилися команди Уманського району, Умані, Черкас і Черкаського району. Сліпий жереб перетворив півфінальні матчі на протистояння Уманщини проти Черкащини.

Спочатку на поле вийшли команди Умані та Черкаського району. Вже після перших 5 хвилин по суті питання переможця було знято – господарі повели в рахунку 2:0. Загалом в ворота гостей влетіло 5 «сухих» м’ячів (по двічі відзначилися Євгенія Крепостна та Олена Городецька а також Ілона …..) . В наступному матчі Уманський район змагався з Черкасами. І тут перевага була очевидною – наша команда перемогла 4:0, збавивши оберти по перерві (двічі відзначилися Кристина Шевченко, по разу – Юлія Стець та Аліна Никонець) Особливо  бурхливу реакцію чисельних глядачів викликав перший гол Шевченко – Кристина прийняла м’яча спиною до воріт, і не давши тому впасти, з розвороту поцілила метрів з 16 в дальню «девятку» !

В матчі за 3 місце закономірною була перемога команди Черкас.

А в фіналі мали грати Умань та Уманський район. По суті наразі це одна команда, розділена на дві частини. Перемога 1:0 за Уманським районом, в якому утримується жіноча команда «Ятрань-Уманьферммаш», за три роки існування якої на теренах Черкаської області нашим дівчатам рівних наразі немає! Перших два місця за нами!