Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Жовтень » 14 » Поразки від першої і другої столиць - з різним присмаком.....
16:12
Поразки від першої і другої столиць - з різним присмаком.....

Після тривалої, півторамісячної перерви нарешті поновила свої ігри в жіночому чемпіонаті України команда Уманського району.

«Ятрань-Уманьферммаш» - «Житлобуд-1»  0:4 (0:4)

06.10.2010. 16-00. Ст. «Іллічівець-Умань». 50 гл. +5.

Судді: Пилипенко Я., Данілов Д. (Кіровоград), Федан Д. (Олександрія)

Інспектор: Шаповалов О. (Вінниця)

«Ятрань-Уманьферммаш» : 1.Стеценко, 9. Крепостна (46, №11 Никонець), 15. Куртиніна, 4.Матвієнко, 6.Безверха, 10. Стець (71, №18 Вібла), 14. Романів (46, №3 Бойко), 5. Калінчук, 7. Константинова, 16. Кучерява, 8. Шевченко (77, № Турчинська)

«Житлобуд-1» : 40. Чорнобай, 5. Капустян, 19. Басанська, 18. Пожарська, 33. Осіпова, 10. Нестеренко, 30. Знайдзьонова, 27. Шундровська, 11. Мозольська, 17. Андрущак, 8. Саприкіна

Голи: 0:1 – Андрущак (17), 0:2 – Капустян (29), 0:3 – Мозольська (42, пен), 0:4 – Мозольська (45)

Початок матчу при відсутності нервозності (відповідальність за результат і страх перед погромом не давили на команду і при цьому ніхто не діяв розхлябано як торік з тим же «Житлобудом») вийшов доволі оптимістичним для нас. Команда діяла непогано в захисті і навіть , отримавши м’яча , намагалася комбінувати. Зрозуміло, що гості мали перевагу і переконливіший вигляд, але і ми мали пристойний вигляд. В центрі захисту вперше діяла пара Константінова-Кучерява (про Аілінкий можна тепер остаточно забути – надії ще залишалися, але сьогодні Наташа просто була глядачем на матчі і , думаю, це крапка – нікого не упрошую грати в «Ятрані» і незамінних немає). Зліва дебютувала Матвієнко (непогано і дуже корисно), а справа Безверха. В центрі поля діяла Романів, яка мала ушкодження стегна, і Шевченко, яка здала у формі, через простій (справа з «Олімпіком»). На флангах були Калінчук (краще аніж колись, але традиційно припускається позиційних помилок) і Куртиніна (після цього матчу остаточно стало зрозуміло, що прогресу не видно і вирішено було не знущатися над надіями дівчини і полюбовно розсталися). В нападі Стець і дебютант Крепостна (вона гарно відіграла хвилин з 30, але кінцівку через втому і травму змазала). В перші пів години «Житлобуд-1» рахунок таки відкрив. Правда, гол вийшов просто чудовий і не сильно дорікнеш комусь (я розумію, що гол, це завжди чиясь помилка, але…) – Андрущак метрів з 23 гарматним пострілом поцілила в саму «девятку»!

Хвилини з 35-ї стало очевидним, що господарі підсідають і не витримають до перерви тиску. Так і сталося. Але ж і голи залітали! Спочатку гості провели блискучу комбінацію віялом (передачі в один-два дотики спрва-наліво) і вивели Капустян сам на сам з воротарем. Аліна, що відіграла два роки в Умані, вразила ворота нечужої для себе команди. Потім арбітр вгледів сумнівне порушення і призначив пенальті – і Мозольська вийшла вперед в суперечці бомбардирів чемпіонату. А перед самою перервою вона ж провела і 20-й свій мяч – подачу з флангу вона чудово замкнула ударом головою!

По перерві гості не сильно витрачали зусилля, більше намагаючись контролювати  м’яча. У господарів ще троє (а з Бойко і четверо) отримали шанс дебютувати. І відзначу, що Никонець мала фантастичний шанс забити гол престижу! Удар Стець з гострого кута Чорнобай відбила, але Никонець була першою на добиванні – та умудрилася поцілити з 7 метрів в захисника у порожніх воротах! Був ще момент у Стець, але удар лівою прийшовся прямо в голкіпера!

«Атекс» - «Ятрань-Уманьферммаш» 2:0 (0:0)

10.10.2010. 10-00. Стадіон «Дніпровець-ДВРЗ». 50 гл. +6.

Судді: Мамчур Н., Гладков О., Самков В. (Рівне)

4-й: Сухомлинов В (Київ)

Інспектор: Гольдін В. (Київ)

«Атекс-СДЮШОР-16»: 1.Рогачова, 7. Свердлова, 15. Лєбєдева, 3. Гончаренко, 4. Солдатова, 10. Шимрило, 2.Кліпаченко, 5.Нерубайло, 14.Шилова, 13. Леонтьєва, 17. Сорокіна

«Ятрань-Уманьферммаш»: 1. Стеценко, 17.Кучерява, 7.Константінова, 3. Безверха, 5. Супрунович, 8. Шевченко, 14.Романів, 4. Матвієнко (60, №16 Крепостна), 10. Стець, 13. Волонтир

Голи: 1:0 – Нерубайло (48), 2:0 – Шилова (74)

Попередження: Кучерява (38), Стець (85)

Цей матч фантастична ілюстрація того «що таке нефарт і як з ним боротися?»… Це була дуже важлива гра для нас. Перемога по суті гарантувала нам 5 підсумкове місце за 4 тури до кінця і перетворювала поїздки в Одесу та Костопіль на «без нервів». Але розпочалося буквально з першої миті. Майже на годину затримав від’їзд з Умані водій, що просто сплутав час і місце відправки! Команда нервуючись на холоді простояла годину! Потім закінчилося паливо в маршрутці… Коротко кажучи, приїхали ми перед самою грою і , оскільки в Києві поля розписані щільно, нам навіть розмятися не вдалося! Через це налаштованість на гру не була найкращою. Та ще й Романі вже хвилини з 5-ї зашкутильгала – надалі вона не виконувала жодного штрафного (а саме з її появою цього сезону пов’язано, що ми стали забивати зі стандартів!).

Гра очікувано була непростою, хоча впевненість в позитивному результаті не полишала. Правда, вже хвилині на 6-й ми ледь традиційно не пропустили в дебюті матчу. Але Сорокіна, опинившись на відмінній позиції в 7 метрах від воріт, не змогла приборкати круглого. Але загалом склалося враження, що киянки грають слабше аніж в першому колі в Умані. Правда, і у нас тут було менше моментів. Але навіть при цьому ми просто ЗОБОВЯЗАНІ були забивати!!! Мали гарні моменти Волонтир та Стець. В 2-х метрах до воріт не дотягнулася до м’яча Стець. Вона ж мала чистий вихід один на один але пробила над самісінькую поперечиною! Подачу справа замкнула на дальній стійці Матвієнко – та примудрилася з метра влучити в поперечину! На останній хвилині тайму дотепно метрів з 25 перекидала воротаря Романів – знову поперечина!!! А у господарів лише один момент, коли по справжньому виручила Стеценко…

По перерві трапився просто нещасний випадок! Асистент арбітра вгледів якесь міфічне порушення біля себе (загалом до суддів жодних претензій). Це було біля самої бокової ліні далеко від воріт. Послідував прогнозований банальний навіс. Але в жіночому футболі це не так банально. Голкіпер Стеценко помилилася на виході і мяч впав в неї за спиною на самісіньку лінію воріт. І в су толоці Нерубайло його проштовхнула в сітку! Зовсім не по ходу гри! І навіть при цьому залишалася впевненість в успіху . «Ятрань» ще більше активізувалася і понеслася вперед. Атака за атакою. То Волонтир не вистачить сантиметрів біля самих воріт. То гострий простріл хтось не замкне. То вихід один на один Стець… Але то просто було неймовірно – але забили господарі. З того ж самого місця , що і на 48-й хвилині, Шилова робить навіс і мяч знову залітає за спину воротареві по неймовірній дузі! Гості до останньої хвилини штурмували ворота суперника, але день був явно не їх….

Переглядів: 529 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0