Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Жовтень » 21 » Чемпіонат району. Перенесені матчі всі зіграно і остання таблиця! На фініш!
21:02
Чемпіонат району. Перенесені матчі всі зіграно і остання таблиця! На фініш!

Сьогодні в Собківці відбувся останній перенесений матч - зустрічалися Собківка та новоспечений чемпіон району-2010 "Комунальник". Матч вийшов цікавим і напруженим. До перерви команди добралися за рахунку 2:2. Але в другому таймі гості таки здобули підсумкову перемогу 2:4.
Хочу довести до відома скептиків - всі перенесені матчі відбулися ДО останнього туру, як було обумовлено регламентом і задекларовано до початку змагань. Щодо переносів в наступному чемпіонаті - все вирішуватимуть представники команд при затвердженні Регламенту на сезон 2011 року, до обговорення якого ми приступимо в міжсезоння.

0
Якщо в чемпіонаті будуть грати команди з інших районів, то це вже буде чемпіонат не Уманського району! biggrin

2 Гарян
0
Дуже цікава ідея думаю більшість буде тільки за!

1 Дружба - Руліт!!!
0
Пропоную на старі наступного чемпіонату 2011 року, кожні команді яка подасть заявку на участь в Чемпіонаті району, внести кошти на штаб незалежного судійства, це стане гарним внеском в розвиток районного футболу. А також запропонувати участь в Чемпіонаті Уманського району, командам з Христинівського та Маньківського району.