Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Жовтень » 24 » Чемпіонат району-2010 ЗАВЕРШЕННО! ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ!!!
20:57
Чемпіонат району-2010 ЗАВЕРШЕННО! ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ!!!

Сьогодні відбулися матчі заключного туру Чемпіонату Уманського району-2010. Перше та друге місця були заброньовані у вівторок. А в останніх матчах вирішилася доля третього призового місця а такоє 6-ї та інших сходинок. Матчі принесли цікаві результати.

22 тур 24 жовтня

Дружба-Собківка 1:0

Цікавий матч приніс для багатьох несподіваний результат, адже фаворитом виглядала Собківка, якій для боротьби за третє місце конче потрібна була перемога. Але «Дружба» вистояла і мало тго-на останній хвилині Куций приніс перемогу! Тим самим залишивши Собківку на четвертому місці.

Кочержинці-Городецьке 0:8

Матч відбувся минулої неділі.

Сушківка-Паланка 1:4

Родниківка-Комунальник 1:1

Чемпіони таки збавили оберти і втретє в сезоні втратили очки

Уманьферммаш-Іванівка 8:1

Ферммашівці без проблем розібралися з міцьним середняком чемпіонату.

Косенівка-Пахтакор 1:0

В першому таймі помітна перевага гостей не втілилася в голи. А по перерві гра у «Пахтакора» розладилася і господарі забили переможного м’яча , могли і не одного. Прикро  ж, що навіть при абсолютно спокійному і без ексцесів протіканні матчу в декого з господарів не зовсім в ладах із нервами (і двоє можуть зіпсувати враження про всіх загалом)

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

(враховано за технічні результати відповідні рахунки 3:0 і 0:3)

ВІТАЮ УСІХ ІЗ ЗАВЕРШЕННЯМ ЧЕМПІОНАТУ!!!

ЦІКАВЛЯТЬ ДУМКИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЦЬОГОРІЧНИХ КУБКА ТА ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ!

0
Родниківка - Комунальник 1:1, гра в цілому була гарна,але такий рахунок принципово не влаштовував "Комунальник",і почалась дуже груба гра на що суддя нерегаував (суддя гравець команди "Комунальник") на всі апеляції до судді відповідь була одна, -грайте в футбол,а гравці получали по ногам.