194

169

14472

46

Колонки: кількість матчів, кількість матчів в стартовому складі, кількість хвилин на полі, кількість забитих м'ячів!

Чемпіон Черкаської області 1998 р («КХП Тальне»), тричі срібний призер, 4 рази володар кубка Черкаської області (1-«КХП Тальне», 3- «Ікар-Ятрань»), володар кубка Київської області. В чемпіонатах і кубках Черкаської області я нарахував 73 голи ( в трьох сезонах за «Ікар-Ятрань» - 49).

Дебют в аматорській першості України : 10 червня 1995 вийшов на 10 хвилин в складі «Ятрані» в Камянець-Подільському проти «Імпульсу». Перший гол – 1 жовтня 1997 забив єдиний гол КХП (Тальне) в кубковому матчі в Києві «ЦСКА-3».

Дебют в другій лізі: 26 липня 2003 р. в складі черкаського «Дніпра» в Одесі проти «Чорноморця-2». Там же і перший гол провів. За ПФК «Олександрія» вперше вийшов на поле в домашньому матчі проти «Єдності» з Плисок (2:0) 6 серпня 2005 р.

Дебют в першій лізі: 21 липня 2006 р. у Луцьку проти «Волині» (перемогли 1:0). Перший гол 16 вересня 2006 р. вдома в ворота бориспільського «Борисфена» (3:0). Найрезультативнішим видався сезон 2007/2008, коли Олександр відзначився 12 разів. В першому колі на рахунку було 9 голів і місце в лідерах серед бомбардирів ліги. Вдався навіть хет-трик в ворота «Динамо-2» (Київ) – 7 вересня 2007 р. (4:2). Був ще дубль у ворота київської «Оболоні».

Дебют у Вищій лізі: 82 хвилини в матчі «Ворскла» - «Таврія» 28 лютого 2009 р. Потім виходив на поле ще 9 разів : проти запорізького «Металурга» (10 хв), «Чорноморця» (75 – перемогли в Одесі 2:0), «Кривбаса» (90), «ФК Харків» (5), «Арсеналу» (7), «Зорі» (25), «Карпат» (59 – перемогли у Львові 1:0), «Динамо» (15 – того дня перед самим фінальним свистком наш гранд в важкому матчі вирвав перемогу 3:2 і став чемпіоном), «Шахтаря» (53- в Донецьку саме вітали команду, що перед цим в Стамбулі виграла Кубок УЄФА).

У Кубку України дебютував в матчі «Дніпро» (Черкаси)-«Нафтовик» (Охтирка) 10 серпня 2003 р. Наступного сезону черкащани здолали «Чорноморець» і лише по пенальті поступилися «Таврії». В складі олександрійців грав проти українських грандів – донецького «Металурга» (поступилися 1:2 лише в екстра таймі), «Карпат» (1:0), «Дніпра» (здолали по пенальті) і «Шахтаря». Доннечанам Олександр провів свій єдиний кубковий гол. Але який! Тоді гранд з величезними труднощами здолав олександрійців 2:1.

Категорія: Мої статті | Додав: Соболенко (22.02.2010)
Переглядів: 755 | Рейтинг: 5.0/1