Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Вересень » 18 » Завершився перший етап Чемпіонату області з футболу серед ветеранів.
01:41
Завершився перший етап Чемпіонату області з футболу серед ветеранів.
Завершився перший етап Чемпіонату області з футболу серед ветеранів. Цього року на старт змагань вийшли 23 команди. За підсумками першого етапу по два найкращі колективи вийшли до півфінальної стадії турніру. Таким чином, на сьогодні боротьбу за медалі чемпіонату продовжують 8 ветеранських команд.
На першому етапі всіх учасників розділили на чотири групи за територіальним принципом. Таким чином, у трьох групах змагалися по 6 команд, а ще в одній – по п’ять. Їхнім завданням було потрапити до першої двійки, щоб продовжити боротьбу за медалі чемпіонату.
У першій групі впевнену перемогу здобула черкаська «Вікторія», яка виграла всі 5 матчів, не пропустивши при цьому жодного м’яча. Другу сходинку посів чорнобаївський «Колос». У групі 2 право продовжити змагання вибороли черкаські команди «Хімік» і «Дахнівка». До речі, до останнього туру на вихід із групи тут також претендували ветерани Чигирина та Сміли. У третій групі впевнено перші два місця вибороли команди Городища та Шполи. І нарешті ще в одній групі поза конкуренцією був один із фаворитів турніру уманська «Зоря». Уманчани, як і «Вікторія», виграли всі матчі з найкращою різницею м’ячів – 20:0. Другим у цій групі став «Ятрань-Ветеран» з Уманського району.
19 та 26 вересня відбудуться поєдинки плей-офф, які визначать четвірку фіналістів чемпіонату. Тож за вихід до фіналу змагатимуться такі пари команд: «Хімік» (Черкаси) - «Колос» (Чорнобай), «Дахнівка» - «Вікторія» (Черкаси), «Ветеран» (Городище) - «Ятрань-Ветеран» (Уманський район) і «Зоря» (Умань) – «Шпола».

Вирішальний матч за 2 путівку "Ятрань-Ветеран" - "Тальне" 2:0. І.Лозінський проти О.Харевича