Головна » 2010 » Червень » 19 » Впевненна перемога над Одесою!

«Ятрань-Уманьферммаш» - « Чорноморочка» (Одеса) 4:1 (3:1)

Судді: Монзуль Катерина (Харків), Мамчур Наталія , Дячук Ігор (Рівне),

«Ятрань-Уманьферммаш»: Стеценко, Стець, Безверха, Константінова (89, Калінчук), Романів, Шевченко, Аілінкий, Волонтир (79, Гончарук), Бабицька (73, Куртиніна), Супрунович.

«Чорноморочка»: Чапко, Бреус, Душеїна, Білецька, Наталічева, Волошина, Новицька (65, Марадуда), Базан (87, Данільченко), Лукащик, Філатова, Велічко (63, Стегній).

Голи: Романів (12), Стець (33), Душеїна (38), Шевченко (42), Волонтир (69).

Попередження: Романів (75) недотримання 9 метрів .

Після виволочки у Харкові конче необхідно було реабілітуватися вдома з одеситками. Небезпідставними були сподівання у нашій перевазі в класі. Але неймовірна спека змушувала дуже ощадливо ставитися до реалізації гольових моментів – щоб потім не мучитися, коли сонце забиратиме останні сили. А з цим якраз спочатку і не заладилося. За перші 10 хвилин три чудових моменти не використала Стець – у неї просто не заладилося цього дня. Та і колишній костопільський воротар Чапко рятувала ворота «Чорноморочки». Добре, що на 12-й хвилині вона нічого не змогла вдіяти з підступним ударом Романів. Багатоходову комбінацію завершували Стець і Романів – Юлія викотила м’яча під удар і Олександра ударила метрів з 18. М’яч полетів не так щоб сильно , але низом і з відскоком від газону, що і збило з пантелику голкіпера. Початок покладено. Для заспокоєння остаточно нервової системи потрібно було закріпити успіх. Але господарі марнували нагоди. Активно діяв лівий фланг – Ніна Бабицька. Гості ж інколи і самі відповідали, але впевненно діяла Марія Стеценко і захист. І лише на 33-й хвилині нарешті відзначилася Стець – тут вона пробила спокійно і виважено (цікаво, що автором результативної передачі стала воротар Марія Стеценко!). Але вже за 5 хвилин перевага стала знову мінімальною. Це дали без перепон пробити Марії Душеїній і вона метрів з 15 не залишила шансів воротарю. Душеїна цього сезону вже забивала нам в складі …херсонської «Южанки»! Після зняття цієї команди із чемпіонату було анульовано нашу перемогу у Херсоні 7:2 і троє кравчинь перейшли до «Чорноморочки».

Кілька небезпечних штрафних «Ятрань-Уманьферммаш» також спустила по вітру. І коли на 42-й хвилині нарешті зі стандарту не пробили а зробили передачу, відразу ж це принесло позитивний результат. Кристина Шевченко найкраще зорієнтувалася біля чужих воріт і в один дотик пробила низом. Потрібний гол перед перервою.

По перерві гра не змінила характер. Але хвилини з 55-ї активізувався в наступі і правий наш фланг. Саме Наталія Волонтир і забила четвертого м’яча. На 69-й хвилині Олександра Романів швидко ввела м’яча зі штрафного – поки гравці шукали своє місце на полі вона поглядом упіймала Наталію, яка зробила ривок справа. Волонтир вискочила на захисника, фінтом поклала його на п’яту точку, там же опинився і голкіпер, і в порожні ворота закотила круглого. 4:1. Після цього вже можна було дещо заспокоїтися. Та і спека давалася взнаки. Але і при цьому «Ятрань-Уманьферммаш» була ближче до збільшення рахунку. Якби не воротар Чапко, без перебільшення вдвічі більше м’ячів побувало б у воротах гостей. Впевнена перемога.

Із цікавинок. Матч обслуговувала Катерина Монзуль, яка в якості арбітра судить матчі чоловічої першої ліги (єдина на теренах колишнього СРСР), а за тиждень додасть до свого активу матч Фінляндія-Португалія. Думаю, робота суддівської бригади не могла викликати нарікань президента «Чорноморочки» (як це було після поразки в Харкові … 19:0!!!, що само по собі смішно)

Переглядів: 443 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0