Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Червень » 21 » В Умані стартував фінал молодіжних ігор України з футболу. Господарі розпочали з поразки.
00:50

№1

Черкаська – Донецька 1:4 (0:2)

20.06. 17-00. Основне.

Судді: Зора (Київ), Салтавець (Харків), Семенюк (Хмельницький)

Черкаська: Стеценко, Аілінкий, Бойко (Вібла, 46), Кучерява, Матвієнко, Фортуна (75, Пастушенко), Лизун (6, Крепостна, 60, Яхній), Калінчук (88, Торчинська), Шевченко, Стець, Музика.

Донецька: Познохірєєва (81, Говорунова), Тельная, Курчукова, Худан, Вороніна А., Авдєєва, Ковтун (78,Пензєєва), Тіхонова, Вороніна Анна, Майбородіна, Федотенко (19, Сідорова).

Голи: Вороніна (29, 32, 63), Ковтун (54), Стець (83)

Попередження: Тельная (67), Тіхонова (88).

Погодилися зіграти з Донецьком в день заїзду (вони хочуть виїхати назад потягом 24-го). Мотив – можливо вдасться вдало зіграти з головним претендентом на перше місце «по свіжому». Але не вийшло. На початку гри вдалося нав’язати боротьбу. Діяли жорстко і зібрано. Накльовувалися проблеми на флангах. Справа Бойко справлялася. А ось зліва гості таки намацали слабке місце. Матвієнко через здачу іспитів мала паузу в тренуваннях і сьогодні виглядала не так впевненно як у відбіркових іграх. А Калінчук просто не розуміла, що відбувається. Але впевненні дії центу захисту Аілінкий-Кучерява-Фортуна компенсували ці проблеми. Моментів не було у обох команд. Точніше вони обмінялися по одному. Спочатку Кучерява винесла м’яча з воріт. А потім Стець самотужки створила момент, але удар не вийшов. І тут просто грянув грім.  Те, що не могли суперники, зробили ми. Калінчук у якомусь незрозумілому стрибку п’яткою (!) била із-за спини(!!) і від неї м’яч полетів в протилежний бік – суперниця просто вийшла один на один і скористалася шансом і пробила в дальній кут! Не прийшли до тями від такої несправедливості, як сталася не менша халепа – Кучерява, що загалом гарно відіграла матч, не приборкала м’яча і ще один чистий вихід один на один в ситуації, яка аж геть до цього не спонукала! І тут Вороніна не схибила. 0:2 на рівному місці! І відверто гра господарів розклеїлася. До перерви просто дотягли на одному крилі. Гості окрилені такими царськими подарунками повністю заспокоїлися і захопили ініціативу.

На початку другого тайму господарі активізувалися, але ще одна незграбна помилка в захисті – вибили просто по центру штрафної і Ковтун пробила в самий кут – і запал вмить згас. Мабуть, таки засильним був удар для колективу. Точніше колективна гра у господарів просто зникла. І , якщо відверто, то могло бути і більше ніж 4 м’ячі в їх ворота. Але добре, що хоч Стеценко діяла без відвертих помилок. І лише в останні 10 хвилин Стець нарешті отримала гарний пас (від Шевченко) і здійснила свій фірмовий прорив з ударом в дальній нижній кут. Могли і ще один гол престижу забити. Але не поталанило. Загалом закономірний підсумок. Ще й день був явно не наш – 4 гравців ще й отримали проблеми із здоров’ям. А попереду ще 3 матчі і вся боротьба попереду.

Переглядів: 439 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0