Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Серпень » 18 » В стилі шлягера "Аргентина-Ямайка". 0-5 в Умані.
17:39
В стилі шлягера "Аргентина-Ямайка". 0-5 в Умані.

«Ятрань-Уманьферммаш» -«Дончанка» (Донецьк) 0:5 (0:3)

14.08.2010. 18-00. Ст. «Іллічівець-Умань». 400 гл. +37

Судді: Мамчур Н (Рівне), Братченко С, Семенюк О (Хмельницький)

Інспектор:  Кревський О (Київська)

«Ятрань-Уманьферммаш»: 1. Стеценко Марія, 3. Боярова Наталія, 88. Шевченко Кристіна (46, 9. Безверха Оксана), 77. Стець Юлія, 99.Аілінкий Наталія, 17. Кучерява Ірина ( 78, 15. Куртиніна Анна), 10. Волонтир Наталія, 14. Романів Олександра,  8. Супрунович Вікторія, 7.Константінова Катерина, 19. Бабицька Ніна (85, 33.Калінчук).

«Дончанка»: 1. Пеженко (83, 12. Говорунова), 2.Стасьо (72, 17. Майбородіна), 4.Курчукова, 5. Авдєєва, 6. Вороніна Анастасія, 7. Ішутіна, 9. Тихонова, 10. Громовская, 11. Загуменная, 15. Ковтун (80, 14. Познохірєєва), 18. Вороніна Анна

Голи: 0:1 – Вороніна Анна(3), 0:2 – Ішутіна (27), 0:3 – Стасьо (31), 0:4 – Ковтун (62), 0:5 – Стасьо (65)

Попередження: Аілінкий (31),Громовская (45+2)

Рівно тиждень тому гра з «Іллічівкою» принесла різноманіття емоцій. Від розчарування незаслуженою поразкою і суддівством до позитивних оцінок самої гри «Ятрань-Уманьферммаш». Тому уболівальники, яких було побільше ніж на попередній грі, були доволі оптимістично налаштовані. Їх навіть не знітив швидкий гол гостей. Маріупольчанки також відкрили рахунок на 3-й хвилині, що не зламало уманчанок. Тепер гол також прийшов, можна сказати, із зони правого захисника. Півзахисники втратили м’яча в центрі поля, послідувала вертикальна передача на Вороніну. Швидкісні данні цього форварда добре знайомі гравчиням «Ятрані» (нещодавно зіткнулися на молодіжних іграх України), про них особливо наголошувалося на установці на гру. Але говорили-балакали … Анастасія просто промчала повз Кучеряву , мов на велосипеді, і спокійно реалізувала момент. 0:1.

Початок неприємний. Але цього сезону «Ятрань-Уманьферммаш» неодноразово проявляла силу волі. Та хвилини стікали. А уманчанки так і не починали грати! Абсолютно найсильніший на сьогодні (та і за всі роки) стартовий склад просто НЕ ГРАВ! Передній захисник Аілінкий видавала найгіршу гру за рік. В центрі поля нічого не виходило у Романів і Супрунович. Все валилося з рук Боярової. Напад взагалі був відсутній на полі – Шевченко просто стояла на полі а Стець давно не перший матч відбуває номер! А ще й голкіпер Стеценко , мабуть, подумками вже була у молодіжній збірній і просто не реагувала на події! Зрозуміти, що коїться з уманською командою оперативно просто не можна було! Це призвело до логічного другого гола гостей. Ішутіна елементарно пройшла по центру без жодних перешкод до лінії штрафної і так же вільно пробила. Для сьогоднішнього воротаря уманчанок це стало проблемою. А за 4 хвилини Стасьо довела справу до розгрому. Глядачі шоковані! Ганебна гра «Ятрань-Уманьферммаш» їх шокувала навіть більше ніж рахунок! Що говорити, якщо перше щось схоже на атаку уманчанки створили на останніх хвилинах тайму. Раз голкіпер спрацював. Раз досвідчений граючий тренер Громовская лише ціною жовтою (могла бути і червона  - але про сьогоднішнє суддівство , як чинник вплинувший на результат, говорити недоцільно!) запинила вихід один на один Стець. Ще в одному моменті арбітр призначив пенальті в ворота «Дончанки». Але проконсультувавшись з асистентом, рішення відмінила – офсайд…

Після перерви уманська команда додала в русі. Але очевидно було, що сьогоднішній «потяг вже пішов!». Це були скоріше емоції. Правда, хоч до ударів по воротах стало доходити більш менш стабільно. Більшість з них не стали проблемою для воротаря. Але кілька разів Пеженко довелося демонструвати майстерність. В ці хвилини «Дончанка» демонструвала гарну гру на контратаках – вони швидко переходили середину поля. Особливо гарно у них виходили атаки «віялом» - у стилі регбі або «Динамо Київ» 86-го років. В середині тайму гості довели справу до 0:5. Особливо показовим був гол, коли Стеценко парирувала удар просто перед собою, а Кучерява , мов в кінотеатрі, проспостерігала як нападник добиває в порожні ворота! А ось уманчанки на гол престижу не спромоглися. Були штрафні з гарних позицій. Було багато кутових . Було мало толку.

По сьогоднішній грі – цілком закономірна перемога «Дончанки». І просто безвольна, безхарактерна гра «Ятрані». Можу впевнено сказати, що це сама дошкульна поразка за всі три роки у Вищій лізі. Рахунки були більшими, але навіть у Харкові і Чернігові боролися. До того ж попередні ігри свідчили, що рівень «Ятрань-Уманьферммаш» зріс. Але трапився колапс. Частина людей в колективі просто захворіли «зіркою хворобою», ускладненою неймовірною лінню! Потрібні кардинальні міри, хірургічні. Без кровопускання толку не буде!  І воно таки буде…….. Після сьогоднішньої ганьби іншого ставлення до декого тепер не буде…….

Переглядів: 614 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Соболенко
0
саме психолга... У 3-4 чоловік проста психологічна проблема - "зіркова хвороба". А ось лікується вона доволі жорстко....(((( Оскільки хворі якраз впевнені, що вони такої зарази не підхопили.... У нас просто докотилося єхо срібних медалей українських молодіжних ігор(((((((((