ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Серпень » 21 » Стартував чемпіонат області серед ветеранів.
20:14
Стартував чемпіонат області серед ветеранів.
15 серпня стартував черговий чемпіонат області серед ветеранів (40 років і старше, дозволяється 2 гравці 39 років). Цього сезону в змаганнях приймає участь 23 команди розбиті на 4 підгрупи. З кожної підгрупи в результаті одноколового турніру до 1/4 фіналу виходить по дві кращих команди.
Уманська "Зоря" і "Ятрань-Ветеран" з Уманського району змагатимуться в одній підгрупі разом з командами Тального, Катеринополя, Маньківки та Христинівки.
В першому турі "Зоря" дома не мала проблем з Христинівкою - 5:0 (хеттриком відзначився Павло Казаков) а "Ятрань-Ветеран" без проблем перемогла 3:0 в Катеринополі (дубль Олександра Єжаченка).
Сьогодні в другому турі "Зоря" проводила ще один домашній матч. Проти Тального. Гості вперто відбивалися до 30-ї хвилини. Аж доки Микола Михайлишин головою не розпечатав ворота. Тут же Павло Казаков рахунок подвоїв. А по перерві гості "посипалися". Оформили по хет-трику і Казаков і Михайлишин, по одному добавили Карнаушенко та Коваленко. Цікаво, що останній є тальнівчанином і його гол по суті землякам став приколом матчу.
А "Ятрань-ветеран" завтра зіграє о 15-00 в Христинівці.
Переглядів: 419 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0