ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Серпень » 24 » "СМ" - Христинівка 1:2
20:47
"СМ" - Христинівка 1:2
   Сьогодні розпочав друге коло у першій обласній лізі "Світ меблів". У Іванівці команда Уманщини приймала суперників із сусідньої Христинівки. Гості не тримають у секреті, що хочуть пробитися до вищої обласної ліги. А для цього, як мінімум, потрібно зайняти місце не нижче другого у підгрупі. Меблевики ж намагатимуться покращити свої турнірні справи і покищо таких амбітних планів не виношують.

Перший тайм був за гостями. Не можна сказати, що вони мали купу моментів. Але два красеня-голи вони забили. на 8-й хвилині центбеки "СМ" на мить втратили із поля зору нападника і він зміг прийняти діагональну передачу і відмінно сходу пробити так, що Прудіус лише кінчиками пальців дотягнувся до круглого але не більше ... А потім був відмінний удар із-за штрафної - і 0:2...

Гра до перерви нічого позитивного не передбачала для господарів. Але все різко змінилося по перерві. На самому початку О.Єжаченко реалізував пенальті і перевага гостей стала мінімальною. Напруга різко зросла. Гра пішла на зустрічних курсах. Забити могли обидві команди. Два реальних моменти, щоб врятувати гру, мали господарі. Але не змогли в убивчих позиціях влучити у ворота. А відтак добротна команда Христинівка перемогла 2:1 і продовжила боротьбу за свою мрію.
   Відмічу присутність на матчі уболівальників з Христинівки. Це здебільшо були колишні футболісти. При цьому здебільшого помірковані і доброзичливі люди. Правда, і серед них знайшлася паршива вівця. Але серед наших сусідів значно більше нормальних людей і вони самі заспокоїли неадекватного "любителя"... Був присутній на грі і мер Христинівки.

Переглядів: 519 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0