Головна » 2010 » Червень » 29 » Перемога "Ятрань-Ферммаш" над "Родиною" 4:0!
Перемога "Ятрань-Ферммаш" над "Родиною" 4:0!

«Ятрань-Уманьферммаш» - «Родина» 4:0 (1:0)

Судді: Дідич (Київ), Петров (кам’янець-Подільський), Семенюк (Хмельницький)

«Ятрань-Уманьферммаш»: Стеценко, Кучерява, Супрунович, Аілінкий, Безверха, Фортуна, Волонтир, Константінова (85, Калінчук), Романів, Бабицька (78, Куртиніна), Шевченко (80, Матвієнко)

«Родина»: Гаєвська, Буднік (46, Микола), Джуренко, Гудімова, Овдійчук (80, Гончарук), Гура, Савчук, Крук (78, Пазюк), Фурманова (82, Гнатюк), Голиш, Панцулая.

Голи: Аілінкий (39), Романів (50), Волонтир (74, 88)

На 9 хв Фурманова не реалізувала пенальті.

Лише через день після виснажливого фіналу молодіжних ігор України командам довелося вийти на поле в рамках календарної гри чемпіонату у вищій лізі. І хоча обидві команди підсилилися старшими виконавцями, що не грали у фіналі, фактор втоми був досить відчутним. Але костопільська команда завжди славилася бійцівськими якостями. А з цього року таку ж репутацію впевненно здобуває і наша команда. А тому глядачі побачили цікавий і безкомпромісний матч.

Костопільчанки настільки часті гості в Умані, що почуваються тут як вдома. От і матч вони розпочали надактивно. Та ще й арбітр вирішив їм підсобити. Вже на 9-й хвилині арбітр прийняв доволі суперечливе рішення, угледівши гру рукою захисника у штрафному майданчику. Чи була там рука і тим паче гра нею сумніваюся, але сперечатися з суддею справа невдячна а тому довелося готуватися до пенальті. А тут виявилося, що в «Родині»  просто немає … бажаючих виконувати цю місію. Випало це випробування на долю юної Маргарити Фурманової. Вона не приборкала хвилювання і пробила вище воріт! Тим часом господарі, граючи у три центральних півзахисника (оскільки не вийшов на поле капітан і кращий нападник – Юлія Стець травмована – довелося перебудуватися), нейтралізували найсильнішу ланку суперника в центрі поля. Гра була з великою кількістю єдиноборств. Кілька неоднозначних рішень прийняв той же арбітр. Але на 39-й хвилині господарі трохи полегшено зітхнули – після подачі кутового Олександрою Романів найспритнішою виявилася наш сьогоднішній капітан Наталія Аілінкий. 1:0. На останній хвилині «Ятрань-Уманьферммаш» зусиллями Наталії Волонтир заробили пенальті. Точніше всі так думали, але арбітр і тут мав іншу точку зору.

По перерві гості кинулися відігруватися. Але їх наступальний порив холодним душем остудив гол. Це Олександра Романів чудовим ударом зі штрафного поцілила в самісінький верхній кут! 2:0. Костопільчанки не опустили руки. В одному з епізодів лише майстерність голкіпера Марії Стеценко врятувала господарів. Але загалом моментів стало більше виникати біля протилежних воріт. «Ятрань-Уманьферммаш» провела кілька просто чудових багатоходових комбінацій. Мали забивати і Катерина Константінова, і Олександра Романів. І лише на 74-й хвилині все стало очевидним – Волонтир по-гросмейстерські розібралася у чужому воротарському майданчику і зірвала оплески трибун. А на 88-й хвилині комбінація, як в регбі «віялом», Матвієнко-Романів-Волонтир, завершилася ще одним голом Наталії Волонтир. 4:0 – яскрава і непроста перемога «Ятрань-Уманьферммаш»!

Переглядів: 417 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0