Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Вересень » 12 » Молодіжні збірні Умані та Уманського району на старті!
12:55
Молодіжні збірні Умані та Уманського району на старті!
   11 вересня стартували молодіжні ігри Черкаської області з футболу серед юнаків. В змаганнях могли приймати участь футболісти до 18 років. В одній з 4-х підгруп зійшлися команди Умані, Уманського району, Лисянки, Христинівки, Монастирища, Маньківки.
     Збірна Умані була фаворитом турніру. Це і не дивно, адже в Умані традиційно стабільно з року в рік в обласній лізі грають ДЮСШ та "Іллічівець-Умань". Хлопчаки цього віку перемагали торік в обласних змаганнях. Команда зіграна.
На поле вийшли: Сліпченко Констянтин, Гончаренко Роман, Вишневський Олександр, Грабовенко Андрій, Гирськой Владислав, Яковлев максим, Кононенко Дмитро, Клапатнюк Олександр, Скарженюк Михайло, Манзенко Дмитро, Лисовенко Андрій (на заміну виходили Попиченко Денис, Муравський Олександр, Баджурак Святослав. Задніпрянко Анатолій). Тренери : Лейбович О.Н. та Лейбович В.Н.  Але матч проти Лисянки розпочався несподівано. Вже на 1 хвилині гості реалізували вихід один на один і повели в рахунку. Можливо це і на краще. Адже було очевидним, що господарі не зовсім зконцентрованими виходили на поле. І такий початок мав трохи їх опустити на землю. До перерви уманчани змогли лише відігратися (Манзенко Д.). А по перерві таки довели справу до логічної перемоги 3:1 (Манзенко Д., Баджурак С.). Загалом збірна Умані закономірно посіла перше місце в підгрупі і потрапила до фіналу. Там потрібно серйозніше буде попрацювати!
   Більш детально зупинюся на збірній Уманського району. Тривалий час ніхто не займався цією справою. А колись давненько виходили із ситуації на вихованцях ДЮСШ. Цього ж року одним із напрямків розвитку футболу в Уманському районі стала і поява цієї збірної талановитої молоді. Пею В.М. та автором цих рядків було проаналізовано стан справ в командах, що приймають участь в чемпіонаті Уманського району з футболу. Цьому сприяло і значне покращення в організації заявки учасників. Потім безпосередньо контактуючи з представниками команд, було відібрано 20 кандидатів до збірної. І ось 11 вересня ця збірна постала на очі уболівальників і фахівців. І ви знаєте - перший млинець вийшов негливким! Тренери Уманської ДЮСШ та ФК "Іллічівець-Умань" взяли "на олівець" чимало здібних юнаків! Це , доречі, один з основних позитивних підсумків цього дня!
Загалом на поле виходили:

Баканча Олександр (1995 р.н.), Греженець Олександр (1995), Бойко Ігор (1995) - всі с.Іванівка, тренер Сушкета В.
Загородній Богдан (1994) - с.Дмитрушки , "Іллічівець-Умань"
Давиденко Богдан (1992),Смілянець Вадим (1993) - с.Кочубіївка
Погребняк Микола (1992), Скрипка Андрій (1994) - с.Собківка , тренер Аркуша А., Хливнюк Ю.
Триндюк Віктор (1993), Готман Олександр (1993), Кузьменко Владислав (1995) - - с.Косенівка, тренер Кузьменко А.
Голуб Олександр (1993) - с.Полянецьке
Кузьменко Олександр (1993) - с.Городецьке, тренер Сирота В.
Згадаю також і тих, хто в резерві і буде залучатися надалі : Гуцал Микола (Косенівка), Ядак Віталій, Варварун Ярослав (обоє - Кочержинці), Дубінський Роман (Паланка), Коблик Віталій (Городецьке)

Старший тренер - Пею В.М. Тренери: Соболенко І.М., Сирота В., Хливнюк Ю.

Початок матчу приніс двояке враження. Команда Уманського району яскраво розпочала і створювала моменти, але м'ячі влітали в наші ворота - молодий, перспективний воротар просто перехвилювався і припустився помилок. Вже на 9 хвилині - 0:2. Але юнаків Уманщини виявився міцьний характер - Богдан Загородній сквитав один м'яч. Але знову помилка і 1:3. Смілянець перед самою перевою знову зводить відставання до мінімуму. Відразу після перерви Богдан Загородній зрівнює рахунок. Уманський район повністю володіє ініціативо. Тим паче у гостей здають нерви і вони залишаються вдевятьох! Але за 6 хвилин до кінця єдина контратака і знову програємо - 3:4. Але за 2 хвилини до фінального свистка Владислав КУзьменко технічно обігрує двох захисників і вирішує бити (хоча краще було віддати передачу), суперник руками захищає ворта і пенальті! Зараодній Богдан має міцьні нерви і робить хет-трик - підсумковий рахунок 4:4. Згодом виявилося, що це дозволило посісти почесне друге місце!
    Досвід створення молодіжної збірної району приніс позитивні емоції і є думки і бажання на цьому не зупинятися! Наприклад, я маю бажання провести традиційну "Золоту осінь", що закриває сезон у районі в форматі - збірна району 1991 р.н, збірна району 1992 і молодші, збірна ветеранів району!

Переглядів: 768 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 2
2 Соболенко
0
Самі розберіться в міському спорткомітеті хто має виставляти команду - в змаганнях ця команда має офіційну назву "Збірна Умані". Мені проблеми ворожнечі і з'ясування стосунків між ДЮСШ і "Іллічівцем" мало цікаві. Ви бігаєте туди-сюди з команди в команду, ціни собі не складете - от і розбирайтесь!