21:39
Коротко про інші новини за останні 7 днів.
Молодіжні ігри Черкаської області серед юнаків. Фінал.
25 вересня. Городище.
В півфіналі жереб звів команди Черкас та Умані. Представники обласного центру перемогли 5:1. А в іншому матчі Тальне перемогло господарів. Отож уманчани змагалися з Городищем за бронзові медалі. Перемога 2:1 і підсумкове третє місце. А черкащани перемогли в фіналі Тальне.

Чемпіонат області серед ветеранів. 1/4 фіналу. Матч відповідь.
26 вересня. с.Іванівка.
"Ятрань-Ветеран"(Уманський р-н) - Городище 2:2 (0:2)
В першому матчі в Городищі команди зіграли 0:0. Отож все вирішувалося на теренах Уманського району. Матч став черговим в ряді ілюстрацій "что такое невезет и как с эти бороться". Господарі відразу заволоділи ініціативою. Але 2 удари городищенців і ... 0:2 до перерви. Спочатку гравець гостей робив передачу але м'яч по фантастичній траекторії залетів у самісіньку дальню "дев'ятку". А потім подача зі штрафного і удар впритул головою.
По перерві господарі кинулися на штурм воріт суперника. С.Вовк скорочує відставання. О.Єжаченко з пенальті робить 2:2. Гості грають в меншості. Є моменти. Але немає фарту. М'яч влучає двічі в каркас воріт але не більше! Результативна нічія влаштувала гостей і вони потрапили до фіналу...
Команда Уманського району зробила крок вперед в порівнянні з минулим роком, але фінал був так поряд...

Фінал Всеукраїнських ВФСТ "Колос" серед команд дівчаток 1995-1996 р.н.
м.Переяслав. 26-29 вересня.
Команда "Ятрань" Уманського району сформована на базі дівчаток Іванівки і Собківки прийняла участь в традиційних колосовських змаганнях. Розпочали з перемоги 2:0 над Хмельницьком. Але перемагаючи 1:0 над Льововом на останній хвилині отримали 2 голи з пенальті і штрафного і зупинилися за крок від медалей - 5 місце.

Чемпіонат України серед ветеранів (45 років і старше)
23-24 вересня. Тернопільська область.
Команда Умані прийняла участь в другому раунді змагань. Мали гідний вигляд але двічі поступилися - 1:3 (господарям) і 0:1 (Красилів) і припинили боротьбу
Переглядів: 600 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 2.5/2