Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Вересень » 5 » Чемпіонат району. 2010 . 2 коло.16 тур. Вперта боротьба і ФУТБОЛЬНИЙ АРБІТР ПОБИВ ГРАВЦЯ! Оновлено 7.09.10.
21:12

16 тур  5 вересня

Комунальник-Сушківка 6:0
Тур розпочався в четверг і лідери чемпіонату прогнозовано не мали проблем і лише одного м'яча їм не вистачило, щоб втретє поспіль перемогти 7:0.

Пахаткор-Уманьферммаш 0:2

Обидві команди вдало розпочали 2 коло, здобувши по 9 очок в 4 матчах. По суті це був матч за 5 місце в чемпіонаті. Матч видався передбачувано впертим і боротьби по всьому полю було більше ніж гольових моментів. Вже майоріла підсумкова нульова нічія, як допустив помилки захист "Пахтакору" - автогол по суті вирішив долю матчу.  Не дивлячись на напругу, матч пройшов в дусі спортивної боротьби, чому спияло суддівство Валерія Сагайдака.

Родниківка-Іванівка 1:1

матч сусідів також видався напруженим. Господарі не зовсім залишилися задоволені суддівством а гості агресивністю представників господарів. У кожного своя правда, а в підсумку нічія.

Паланка-Кочержинці 2:1

Паланка нарешті перервала чорну смугу з 5 поразок, а Кочержинці продовжують чинити шалений спротив у кожному матчі і таки позбудуться скоро нуля в графі очки.

Городецьке-Дружба 1:0
Гості грали вдесятьох , але один з лідерів чемпіонату лише мінімальну перемогу здобув.

Косенівка-Собківка 0:1

І на десерт саме смачненьке! Матч відбувся в суботу. І , схоже, наш чемпіонат може вказати напрям ФІФА і УЄФА для вирішення "Суддівуської проблеми". Цитую протокол матчу: "Вилучення на 80 хв. Головчук Андрій (гравець Косенівки) хамив судді і погрожував. На цій же хвилині центральний суддя головою завдав удару гравцеві команди Косенівки в ніс, розбивши його." Кінець цитати. В принципі, коментувати важко. За версією зі сторони Собківки  данний гравець Косенівки на протязі всієї гри погрожував арбітру і втручався в його дії. На 80-й хвилині він же завдав умисного удару по супернику. За що арбітр Ткачук М.В. предявив Головчуку А. карточку. Реакцією останнього стала спроба завдати удару, але арбітр виявився спритнішим і завдав удару у відповідь. За версією зі сторони Косенівки Головчук А. з'явився на полі по перерві. Таки апелював до арбітра, який припускався помилок на думку господарів.. На 80 хвилині здійснив фол, що таки тягнув на картку. До того ж він втрутився в розмову капітана команди і арбітра, лаячись. І тут арбітр завдав головою удар в ніс. Представники команд (Кузьменко А. та Чернега А.) навели лад на полі і надалі все протікало "тихіше води, нижче трави"! Тепер очевидний шлях наведення миру на футбольних полях Уманщини - я , мабуть, звернуся до відділення боксу ДЮСШ "Колос" і з кращих боксерів наберу футбольних суддів. І за 2-3 тури бажаючих проявити агресію до арбітрів зменшиться значно. І то вірно! Чого це гравці штурхають, б'ють, лають матом суддів а ті безправно мовчать!

рішення по покаранню Ткачука М. та Головчука А. було прийнято сьогодні. Головчук А. за лайку на адресу арбітра дискваліфіковано на 2 матчі і умовно на 5 (при повторенні ці 5 буде додано до покарання). Ткачуку М. забороняється приймати участь в чемпіонаті і кубку району в будь-якій якості на період до 01.09.2011 року за нанесення тілесних ушкоджень.

Переглядів: 609 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2 Соболенко
0
1. Помилку виправив - до 01.09.2011. Дякую!
2. Про Львівську область чув, але коментувати ні данний випадок ні загальний стан справ там не маю бажання - наших проблем цілком вистачає.
3. Згоден і з тим , що призначення нейтральних суддів дозволить зробити остаточний висновок - хто що в нас на районі шукає на футбольному полі. А поки що все гіпотетичні висновки...
4. А з чого ви зациклилися на тому, що ХТОСЬ має оплачувати суддівство? В усіх випадках (крім місцевих - міських, районних - дитячих, юнацьких, шкільних змагань, де таки точно оплачує суддівство спорткомітет) суддівство оплачують учасники. Чемпіонати України на ВСІХ рівнях, чемпіонати області на ВСІХ рівнях, той же чемпіонат Умані цього року також... Це нормальна практика. І з результатів зборів представників команд виходить, що більшість дозріла до цього рішення. Залишилося це оговорити остаточно і узаконити в РЕгламенті, щоб не нести Кримінальної відповідальності)))))) А головне в цій проблемі - сформувати сам суддівський корпус. Знайти серйозних людей, бажаючих цю ношу тягнути - повірте, це саме складне. Але бажання зробити це є!

1 Уманчанин
0
до 01.09.2010? це не помилка? :) Бійка, цього й слідувало чекати. В одному з чемпіонатів району Львівської області суддя в відповідь на образи вдарив вболівальника ножем. Вболівальник в край важкому стані знаходиться в лікарні. У нас бійка.... То може прийшов час змінити підхід до призначення суддів на гру? Можливо є сенс щоб нейтрального арбітра призчав спорткомітет? Наприклад по такі формулі: команда, яка приймає участь повинна виставити 1-2 кандидатів на судійство, які не є гравцями команди..... або наймати платних арбітрів за рахунок спорткомітету? чи команд?.... це звичайно при умові, якщо всі зацікавленні в нормальному судійстві... час покаже... бажаємо ми грати в футбол отримуючи задоволення чи займатись протилежним.... :)