Головна » 2010 » Серпень » 30 » Чемпіонат району. 2010 . 2 коло.15 тур.
20:45
Чемпіонат району. 2010 . 2 коло.15 тур.

Комунальник-Паланка 7:0

В четверг завершився 14 тур. "Комунальник" в першому колі не зміг перемогти в Паланці але тут просто розтрощив суперника.

15 тур 29 серпня

Собківка-Уманьферммаш 2:0

Дуже цікавий матч видався. Вже на 5 хвилині гості отримали право на пенальті. Але удар Астафурова парирував Євген Прудиус. Він же зреагував і на добивання. В подальшому пішла відкрита гра і команди почергово створювали відмінні моменти але бездоганно діяли воротарі - згаданий Є.Прудиус та Сергій Ганага. І лише на 40-й хвилині досвідченний Олександр Єжаченко головою зміг відкрити рахунок. Другий тайм протікав у тому ж ключі. Інтрига не відпускала до 90-ї хвилини, коли Віктор Крижанівський обіграв захисника і голкіпера та завів мяча в порожні ворота!

Родниківка-Косенівка неявка команди гостей

Сушківка-Пахтакор 2:6

Гості швидко повели 2:0 (рахунок відкрив О.Кравець а потім Руслан Мізюк забив прямо з центра поля, помітивши невірну позицію воротаря), але до перерви Сушківка відігралася. Відразу після відпочинку Мізюк гарним ударом зі штрафного знову вивів "Пахтакор" вперед. І більше гості не дозволили господарям надіятися на успіх. Перевагу закріпили С.Безруков та Ю.Деренюк(двічі)

Іванівка-Кочержинці 1:0

Дружба-Комунальник 0:7

Друга поспіль перемога з рахунком 7:0....

Городецьке-Паланка 5:0
Паланка впяте поспіль поступилася. Причому одному з конкурентів, з яким на святі в Родниківці зіграли внічію.
Переглядів: 509 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0