Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Серпень » 23 » Чемпіонат району. 2010 . 2 коло.14 тур. Таблиця і фото.
12:25
Чемпіонат району. 2010 . 2 коло.14 тур. Таблиця і фото.

14 тур 22 серпня

Родниківка-Собківка (за домовленістю перенесено)

Уманьферммаш-Сушківка 6:1

Команда Сушківки

З первих хвилин перевага фермашівців-меблевиків була більш ніж очевидною. Астафуров провів перших два м'ячі і вийшли вони видовищними. А в підсумку господарі закономірно перемогли.

Команда Уманьферммашу

Косенівка-Кочержинці 7:1

Пахтакор-Дружба 3:2

Грали дві рівних команди, між якими дружні стосунки а відтак все принципово!))))) Початок був за пахтакорівцями. І вже на 6 хвилині після кутового вони відкрили рахунок. Але хвилини з 30-ї "Дружба" перехопила ініціативу і відігралася. Після перерви тотальна перевага "Дружби". Але "Пахтакор" з Сорокіним у воротах вистояв. І чи не перша контратака в середині тайму і 2:1. Надалі гра вирівнялася. Того більше "Пахтакор" міг прибити інтригу але марнував моменти. І лише на 90-й хвилині таки забили. 3:1. Та "Дружба" не здалася і сквитала один гол - 3:2. Ала на більше забракло часу. Гарний матч, з шансами для обох команд. Відзначу добротне, якісне суддівство Олега Трифонова, що сприяло Грі.

Городецьке-Іванівка 5:2

традиційне рукотискання перед матчем Уманьферммаш-Сушківка

Комунальник-Паланка 26.08. на штучному (орієнтовно 17-18.00)

0
Дуже подобається гра Сорокіна!!! Вважаю його кращим воротарем на чемпіонаті Уманського р-ну!!!