Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Серпень » 19 » Чемпіонат району. 2010 . 2 коло.13 тур. Несподіванки і переноси. Оновлено 21 серпня!
17:43

13 тур , 15 серпня

Собківка-Сушківка перенесено через ветеранський чемпіонат

Кочержинці-Родниківка 0:1

Кочержинці були близькими до здобуття перших очок (ну принаймі очка), але родниківці в кінці матчу вирвали перемогу.

Дружба-Уманьферммаш 2:1

По результатам останніх турів підсумок данного матчу багатьох здивував. Тим паче фермашівці першими відкрили рахунок, та і гру за свідченнями демонстрували змістовнішу. Але, мабуть, забули , що "Дружба" вже не один раз проявляла чудеса сили волі (згадати хоча б відіграші в Іванівці і Родниківці!) от і наступили на граблі....

Городецьке-Косенівка перенесено з ініціативи Косенівки. Матч відбувся в четверг в Городецькому. За рахунку 2:0 на користь Городецького команда гостей за 7 хвилин до завершення матчу зійшла з поля. Матч обслуговував арбітр з Городецького, оскільки гості відмовилися надати свого. За 7 хвилин до кінця матчу арбітр пред'явив гравцеві Косенівки червону картку за лайку і образу нецензурними виразами. Післія цього гості залишили поле.

Рішення буде прийнято після ознайомлення з протоколом. А відтак і коментарів наразі жодних

Паланка-Пахтакор 0:2

Багатьох здивував цей результат. Останні невдалі результати "Пахтакору" опустили його в турнірній таблиці. Паланка ж була на третьому місці, хоча також двічі поспіль програла. Матч вийшов цікавий, безкомпромісний . В першому таймі гості мали три чудових моменти. Але не реалізували. Господарі ж крім дальніх ударів мимо запам'яталися одним гарним ударом головою, але блискуче його парирував Сорокін. А гол забив Сухар, обвівши зі штрафного стінку.

По перерві Паланка притисла гостей до своїх воріт. Але пахтакорівці вміло захищалися. А наприкінці в контратаці зняли питання про переможця.

Матч пройшов у коректній обстановці взаємоповаги!

Іванівка-Комунальник перенесено через ветеранський чемпіонат

14 тур 22 серпня

Родниківка-Собківка (за домовленістю на резервний день)

Уманьферммаш-Сушківка

Косенівка-Кочержинці

Пахтакор-Дружба (21.08 або 22.08 нак штучному за домовленістю)

Як по мені то незаперечні кілька фактів:
1. згадуваний "дідок" занадто уболіває за свою команду а відтак об♥9єктивністю суддівства не страждає (згоден з коментарем)
2. списувати перемоги Городецького на суддівство - невірно, оскільки добротна команда для чемпіонату району і перемагає не менше і при чужих суддях
3. в Городецькому мав місце факт лайки і образи (це я коректно) і за це покарано гравця Косенівки . Після чого команда Косенівки залишила поле. Протокол у представників Косенівки (арбітра вони відмовилися надати але протокол забрали і його поки що немає). Тому ніякого рішення покищо не прийнято. Лише від себе додам: за те, що команда залишає поле, її просто знімають із змагань (з 1990 року маю відношення не лише до першості району і стикався з такими рішеннями двічі). Думаю, тут таке рішення не буде раціональним. Але відмічу і наступне: Косенівка сама ображена команда в чемпіонаті і варто пошукати причину не лише в зовнішніх чинниках. Починаючи з Кубка району постійно доводеться щось розбирати з цією командою. І це факт: з Кубка зняли (єдина команда , що не заявилася), в чемпіонаті конфлікти в матчах з Родниківкою, Собківкою, Уманьферммашем, Пахтакором, Городецьким, Комунальником (незаявлений гравець). Чи не забагато?

4 Lubitel
0
Ну суддя з Городецького (маленький щуплий дідок) славится своїми діями на полі!!! Найкращий суддя це той якого на полі не помітно! Я гадаю якщо провести опитування представників команд на самого заангажованого суддю району, то з великою ймовірністю перше місце посів бі цей шановний в Городецькому пан! Хоча я не був присутній на грі і нічого сказати про суддівство в конкретній грі неможу. Це так думки в голос)

3 Соболенко
1
2 virus1941 (Сьогодні 21:26)
Судя був у футболі пустиї оль,Косенівка це сама спокоїна команда в районі звертається до вас команда Комунальник

а що можна зрозуміти з останнього коментаря? Це в адекваті писалося? Раніше під цим ніком грамотніше писали...... На цей бред і відповідати не потрібно...

2 virus1941
0

1 алекс
0
Городецьке-Косенівка
Я вважаю що суддя зробив все правильно!!! Тому що, почути від гравця (який ще й в онуки годиться судді) такі матюки... Це неповага і таких гравців потрібно взагалі дикваліфіковувати!