Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Вересень » 19 » Чемпіонат району. 2010 . 18 тур. Драматична розв'язка в Городецькому! ДОДАНО ТАБЛИЦЮ!!!Оновлено 20.09.ФОТО!

Перед матчем в Городецькому

Можна лише наближено описати події в Городецькому. Емоції всеодно не передаш! Первий тайм завершився з комфортним для господарів (вони єдині ще вдома не втрачали очок) рахунком 2:0. Але в другому таймі "Уманьферммаш" з пенальті скоротив рахунок. За хвилин 10 до кінця гості відігралися! А уже в компенсований час Ганага взагалі приніс фермашівцям перемогу!!! Оце розв'язка! По надіям Городецького на чемпіонство завдано страшенного удару (за втраченими очками вони тепер відстають від "Комунальника" на 5 пунктів і тепер навіть перемога в особистому протистоянні нічого не гарантує! Додам, що напередодні цей колектив, що грає під прапорами Кочубіївки поступився і в протистоянні за "золото" Христинівського району на власному полі 2:5! - невдалий уікенд....)

Автор вирішального голу Сергій Ганага

Відмічу, що матч відсудив представник Городецького (гості не змогли виставити свого арбітра). Ним став пан Осадчий, завдяки якому і існує команда в Городецькому. Але це не завадило йому відсудити обєктивно! Отож справа в совісті того, хто судить, а не в тому, звідки він родом!

Дружба-Родниківка 5:2

Зустрічалися сусіди по таблиці. Але боротьби не вийшло. Господарі володіли ініціативою. Але головне, що вони в середині першого тайму покарали суперника за помилки в центрі захисту. В другому таймі "Дружба" довела перевагу до 5 м'ячів (запам'ятався останній гол - чудовий дальній удар під саму поперечину!). Але родниківці знайшли сили забити два голи престижу.

Кочержинці-Сушківка 0:1