УМАНСЬКИЙ ФУТБОЛ ВІД ІГОРЯ СОБОЛЕНКА

Плітки, новини і т.д. в уманському футболі! - Сторінка 2 - Форум
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Гравцем чи уболівальником якої команди ви є?
Всього відповідей: 331
Статистика
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Соболенко  
Форум » Test category » Що ви думаєте про уманський футбол - його історію і сьогодення? » Плітки, новини і т.д. в уманському футболі!
Плітки, новини і т.д. в уманському футболі!
СоболенкоДата: Четвер, 03.06.2010, 23:48 | Повідомлення # 16
господар)))))
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
Дивний м'яко кажучи фан клуб був.... Пошуміли-покричали неповний сезон і зникли в нікуди... А ще фанами назвалися... Мутненька історія, різні байки ходять...
 
nikaДата: Понеділок, 07.06.2010, 13:40 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
На авке я-это во первых.Во вторых-на вашем месте я бы присылала на чемпионаты нентральных суддей,тогдаб небыло разноогласия поповоду игры,все былоб почесному и без сор...За комплимент спасибо tongue
 
СоболенкоДата: Понеділок, 07.06.2010, 15:34 | Повідомлення # 18
господар)))))
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
шановна, nika! Дуже приємно, що футболом і моєю скромною роботою цікавляться така гарна пані! biggrin А щодо суддівства (якщо я вірно зрозумів - мова про чемпіонат району?) , то загляньте на розділ "новини" - там якраз остання новина - допекли мене! В Умані і Уманському районі 1000 футболістів, 10000 спеціалістів футболу і ЖОДЕН не знає правил!!!! Я не згущаю фарби! Я проводив "експеременти" над людьми, що грали в 2-й лізі - то вони і не приховують, що і не бачили на очі тих правил! Зато авторитетно заявляють, що вони їх і так знають! То що говорити про села! Так от і чекайте результат! Один із виходів я запропонував! Ато у нас всі молоти язиком майстри!

А ви не хочете посудити? cool

 
nikaДата: Понеділок, 07.06.2010, 15:44 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Прям в точку-чемпионат райена.Молоть языком-это не по мне.Просто я делаю выводы из матчей на которых я присутствувала.У меня к Вам по этому поводу другой вопрос: "Как могут судить матчи люди,которые от этого далеки,например,головы сел???".Мой Вам совет,нет дажэ не совет,а просьба-сездить както на матч и увидить как себя ведут на поле играки и судьи,можэт,сделаете кое-какие выводы для себя.А по поводу судейства,предложение заманчивое smile ,скорей всего это будет выглядить смешно,если девушка будет судить матч.К тому жэ у меня сейчас нет на это времени-учеба happy
 
СоболенкоДата: Понеділок, 07.06.2010, 18:43 | Повідомлення # 20
господар)))))
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
Ви мене таки погано знаєте cry Це доволі дивно для того, хто хоч на рівні району пробує в щось вникнути в наш футбол. Я не скористаюся вашою порадою-проханням поїздити на матчі. В кожному турі я як мінімум 2 матчі бачу на власні очі - "Пахтакор" (я там організатор і граю) плюс ще один де встигну. Так що картину я маю краще ніж хтось в районі. І суддівством мене здивувати важко (я 12 років займався цією справою , скажем скромно, не на рівні чемпіонату району - за плечима більше 400 матчів, з них за сотню національного рівню) cool Все ніяк не вистачає часу просто описати те, що бачив - була б кумедна штукенція biggrin
Щодо пропозиції Вам - то прийдіть цієї суботи на гру жіночої вищої ліги - нас судитиме Катерина Монзуль з Харкова - вона єдина в колишньому СРСР хто судить ЧОЛВІЧІ команди на рівні першої професійної ліги (у жінок вона судить елітраунди Ліги чемпіонів). Смішного в її суддівстві нічого немає - наші "мужчини" на Уманщині на фоні неї смішні! biggrin
 
nikaДата: Понеділок, 07.06.2010, 18:55 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
я б пришла,но к сожелению нахожусь сейчас в Киеве и не могу приехать wacko
 
СоболенкоДата: Понеділок, 07.06.2010, 18:59 | Повідомлення # 22
господар)))))
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
Жаль cry А чем вызван интерес к Уманскому футболу из самой столицы? cool
 
nikaДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:03 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
В столице учусь.А за чемпионатами раена наблюдаю с восьмого класса.Когда есче заивлялась Аполянка и играли на поле в с.Доброводы.А уже года три наблюдаю за матчами Косеновки happy
 
СоболенкоДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:09 | Повідомлення # 24
господар)))))
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
Кілька років тому приклав руку до того, щоб Косенівка стала вперше в історії (і поки востаннє) чемпіоном району - мій друг, що керував підприємством в селі попросив допомогти команді - нам вдалося biggrin cool Наступного року там місцеві вирішили своїми сили надалі грати... Це їх вибір і їх право! А за Аполянку-Доброводи грав уманський "Меблевик", наш постійний суперник по чемпіонатам Умані ....
 
nikaДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:19 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю.Их состав мне хорошо известен.Хорошая команда.Только иногда рослабляются и показуют не лутшие результаты.
 
СоболенкоДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:22 | Повідомлення # 26
господар)))))
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
та вони не розслабляються - вони не напружуються! biggrin А зараз так взагалі як команди немає - їм довелося об'єднатися з ферммашем, бо не мали навіть повного складу!
 
nikaДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:25 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Да,я знаю.Это ужэ не тот состав,что был раньше,когда я была есче "дитя",тогда я даже плакаты рисовала biggrin
 
СоболенкоДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:39 | Повідомлення # 28
господар)))))
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
О так у них фанаткою була! biggrin Давай тепер за "Пахтакор" вболіватимеш! Ми постараємося заслужити увагу фаната! wink smile
 
nikaДата: Понеділок, 07.06.2010, 19:48 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю,что кое-кто ее почти заслужил. tongue
У меня друг там играет и они все меня знают.
 
СоболенкоДата: Понеділок, 07.06.2010, 20:08 | Повідомлення # 30
господар)))))
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
Заведеш друга в "Пахтакорі" і ми всі тебе будемо знати! Будемо пишатися таким фанатом! cool smile
 
Форум » Test category » Що ви думаєте про уманський футбол - його історію і сьогодення? » Плітки, новини і т.д. в уманському футболі!
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:




Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz