Головна » 2010 » Березень » 13 » WU-19: поразка і дощ
20:28
WU-19: поразка і дощ

Україна (WU-19) − Естонія (WU-19) − 2:2 (пен. 6:7)

Голи: 1:0 Овдійчук (12), 1:1 (25), 2:1 Єрьоменко (58, з пенальті), 2:2 (70, з пенальті).

Україна: Чапко (Гаєвська, 25, Стеценко, 89), Кучеренко, Тельна, Гудимова, Павлюк, Іванишин, Єрьоменко, Сорокіна (Городецька, 7), Овдійчук, Тихонова, Яковишин.

Травма голкіпера

У п’ятницю, 12 березня, молодіжна жіноча збірна України зазнала поразки у чвертьфінальному матчі міжнародного турніру «Кубанська весна», що триває у Сочі. На початку зустрічі рахунок відкрила півзахисник костопільского «КОЛіспа» Ольга Овдійчук, проте ще до перерви суперниці відновили рівновагу. До того ж у епізоді, що призвів до взяття воріт синьо-жовтих, травми зазнала наш голкіпер - Анастасія Чапко.

За крок до перемоги

У другому таймі українки вдруге вийшли вперед завдяки пенальті, реалізованому захисницею чернігівської «Легенди» Христиною Єрьоменко, але втримати перемогу не зуміли. І хоча підчас післяматчевої лотереї українки двічі були на відстані удару від загального успіху, врешті-решт Фортуна посміхнулася естонкам.

Фатальні втрати

«Учетверте поспіль ми грали в Сочі під проливним дощем. Звісно, умови однакові для всіх учасників, однак через непогоду кілька наших дівчат захворіли( зокрема нападаюча Юлія Стець), внаслідок чого у двобої з Естонією мені фактично ніким було підсилити гру, − зазначив наставник українок. − Команда непогано виглядала на «Кубанській весні», і якщо б напередодні збору ми не втратили з об’єктивних причин трьох основних гравців − Дарину Воронцову, Натію Панцулая та Ольгу Басанську, мали б усі шанси позмагатися за головний приз».

Подумки − у Бельгії

У неділю та понеділок збірні, що поступилися у чвертьфіналах, проведуть по два матчі, в яких будуть визначені володарі місць з 5-го по 8-е. Нагадаємо, що українські дівчата готуються до участі у другій відбірній стадії Євро-2010 (WU-19), яка з 27 березня по 1 квітня проходитиме у Бельгії.

Переглядів: 432 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 5.0/1