Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Травень » 3 » Визначилися фіналісти Кубка району. Як Орел над Собківкою пролітав...
11:43
Визначилися фіналісти Кубка району. Як Орел над Собківкою пролітав...

1 травня в Собківці відбувся перший півфінальний матч Кубка Уманського району. Місцеві футболісти приймали «Пахтакор». Команди були приблизно рівними за класом. Господарі молодші та й дома і стіни допомагають. Гості ж були більш старшими і дещо досвідченішими. Матч розпочався з небезпечного моменту біля пахтакорівських воріт. Та гості доволі швидко адаптувалися до особливостей собківського поля і потроху перехопили ініціативу. Скажем так – невеличку але перевагу вони таки мали. І моментів вони мали дещо більше. Але перед самою перервою вже Собківка була близькою до успіху. Та залишилися нулі на табло (і воно в Собківці є!).

Відразу після відпочинку «Пахтакор» дещо вніс корективи в свою гру. Відбулися заміни і вдалося практично повністю нейтралізувати небезпечний правий фланг суперника. Зокрема надійно прикрили активного і технічного Мазуренка, що був рятівників собківської команди в 2-х попередніх раундах. А ось нападаючий «Пахтакору» Орлов навпаки вирвався з-під контролю захисників. І два влучних удари саме Віталія і вирішили долю поєдинку. Спочатку він скористався неузгодженістю суперника а потім гарним ударом зльоту замкнув ювелірну подачу з кутового Безрукова. Команди ще мали шанси забити, але рахунок так і не змінився. В дружній атмосфері господарі привітали «Пахтакор» з виходом у фінал.

Інший півфінал відбувся 2 травня. «Уманьферммаш» приймав на штучному полі «Світ меблів». Фаворитом виглядали минулорічні володарі трофею. Вони і володіли територіальною перевагою. Але господарі чинили гідний спротив і на швидкий гол Віталія Дубини відповіли м’ячем Віталія Моспана. Та таки 3:1 перемогли меблевими – в другому таймі відзначилися Віктор Крижанівський та Віталій Дубина.

Фінал Кубка райну відбудеться за участю «Світа меблів» та «Пахтакору». Час та місце буде визначено додатково.

Переглядів: 426 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0