ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Вересень » 8 » Умань-"Рішельє"(Одеса) 2:3
21:37
Умань-"Рішельє"(Одеса) 2:3
   Сьогодні, 8 вересня, в Умані відбувся матч Чемпіонату України серед ветеранів (45 і старше) між місцевими футболістами і одеським "Рішельє". Імениті гості моментально продемонстрували клас і вже на 8 хвилині кращий футболіст Європи-86 Ігор Беланов відкрив рахунок. А ще за 8 хвилин ціле мережево одесити сплели буквально у нашій воротарській! Три футболісти мали забивати але все віддавали це право партнеру. Навіть штанга нам прийшла на допомогу, але Олександр Антошин був вже невблаганний - 0:2. Але перед самою перервою господарі один м'яч сквитали. Удар зі штрафного, рикошет і Юрій Толокін перший на добиванні. 1:2

Проти Гайдаржі!
    По перерві знову гольові моменти біля наших воріт. Знову допомогла штанга. Але удар з пенальті був в саму "дев'ятку" і невідпорним! Але на 52-й хвилині Олександр Єжаченко скористався помилкою захисту і вийшов сам на сам з голкіпером, зблизився і видовищно перекинув через опонента! 2:3. Більше голів сьогодні не було. Але головне глядачі, яких , нажаль, було дуже мало для такого матчу отримали задоволення, ветерани згадали минуле, коли вболівали по телевізору за тих, хто вийшов сьогодні на поле, молодь змогла побачити легенд, про яких лише читали.
Головна увага була прикута до легенди світового футболу , володаря "золотого м'яча Франс-футболу 1986" Ігоря Беланова. Це був реактивний форвард неперевершеного "Динамо"(Київ) і збірної СРСР 80-х років. І сьогодні в свої 47 років він демонстрував свої швидкісні якості!!!

Принаймі від будь-кого він сьогодні тікав завиграшки!Валерій Ковальчук І Володимир Соболенко із задоволенням упіймали Беланова після гри!)))))))))