Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Березень » 7 » Україна (WU-19) − Узбекистан (WU-19) − 4:0. Уманчанки в збірній. (оновлено)
08:32
Україна (WU-19) − Узбекистан (WU-19) − 4:0. Уманчанки в збірній. (оновлено)

Україна (WU-19) − Узбекистан (WU-19) − 4:0

З упевненої перемоги почала турнір «Кубанська весна», що триває  Сочі, молодіжна жіноча збірна України. У суботу, 6 березня, підопічні Олександра Масальського зовні невимушено розібралися з узбекистанською командою.

Нагадаю, що в складі нашої молодіжної збірної на турнір в Сочі вирушили гравці "Ятрань-Уманьферммаш" Юлія Стець (доречі, вона найдосвідченніший гравець команди - 25 матчів), воротар Марія Стеценко, Олена Городецька. Марія вийшла на заміну відразу по перерві за рахунку 1:0 і залишила свої ворота "сухими". Городецька і Стець вийшли на заміну відповідно на 53 і 68 хвилинах і після такого підсилення атакуючого потенціалу українки провели ще 3 м'ячі!

Наступним суперником синьо-жовтих стане збірна Краснодарського краю, з якою наші дівчата зустрінуться 8 березня.

Переглядів: 557 | Додав: Соболенко | Теги: Ятрань-Уманьферммаш | Рейтинг: 0.0/0