Головна » 2010 » Грудень » 5 » Не футболом єдиним! ДЮСШ "Колос" в 2010 році - бокс, настільний теніс ...
23:59
Не футболом єдиним! ДЮСШ "Колос" в 2010 році - бокс, настільний теніс ...

ДЮСШ «Колос» Уманського району в 2010 році

У ДЮСШ «Колос» Уманського району в 2010 році займається в  5 відділеннях 213 юних спортсмени, яких тренує 7 кваліфікованих тренерів. І варто відмітити, що рік видався насиченим і результативним.

1. Відділення боксу. В трьох навчальних групах тренуються 63 юних спортсменів з 11 сіл району та міста. Заняття проводяться в чудовому боксерському залі УДПУ  . Завдяки активності  тренера Петриченка Віктора Борисовича та його соратників і підтримці відділу спорту Уманської РДА, ДЮСШ «Колос», різних спонсорів і меценатів боксери приймають традиційно участь у великій кількості змагань. Так за 2010 рік боксери дитячо-юнацької школи брали участь в 21 змаганнях різних рівнів. З них :  в 7 чемпіонатах України та змаганнях , які були відбірними до складу збірної України; в 8 змаганнях Всеукраїнського рівня та  в 6 змаганнях міжобласного та міжрайонного рівнів. Крім того боксери брали участь в 6 навчально-тренувальних зборах. Розпочали з чудово організованого в Умані міжнародного турніру, що проводився на базі УДПУ. В червні у Всеукраїнських змаганнях спортивного товариства «Колос» (м.Скадовськ) здобули 4 «золота», 2 «срібла» і 1 «бронзу», що в підсумку дозволило посісти третє призове місце серед 24 збірних! А в м.Енергодар на чемпіонаті України серед юнаків 1995-96 р.н. приймало участь 12 осіб (відмітимо найкращі результати:Дробілко Дмитро– ІІІ місце, Козак Олександр. – У місце). В кубку Черкаської області 4 наші боксери стали переможцями. В вересні на 5-х спортивних іграх молоді Черкащини з боксу -  2 чемпіони, 5 других  місць, 5 третіх місць і третє загальнокомандне місце! А в Чемпіонаті України серед школярів 1996-97 рр. н. - 1 чемпіон,2 срібних призери, 3 бронзових призери. А Петриченко Я. потрапив в склад Збірної України.

Тренерські настанови Віктора Петриченка

Після виступів на змаганнях в 2010 році маємо : 6 спортсменів виконали        нормативи КМС, 13 першорозрядників, 16 другорозрядників.

Петриченко Ярослав – чемпіон України серед школярів (1996-1997 р.н.).

Дробілко Дмитро – бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів (м. Енергодар).

4 чоловіки потрапили до збірних України, 22 спортсмени входять до збірних  Черкаської області в різних вікових групах.

2. Відділення вільної боротьби традиційно базується в с.Іванівка. У 3-х групах займаються 50 юнаків і дівчаток  вільною боротьбою під керівництвом Василя Олексійовича Коца. 6 юних борців з Іванівки в червні приймали у Скадовську участь у Всеукраїнських спортивних сільських іграх.

3. Відділення настільного тенісу. Знані не лише в області, а і навіть за межами України вихованці Чорнобаба Івана Федоровича та Голубєва Юрія Володимировича. В 2-х групах спортивного вдосконалення на базі УДАУ займається 20 спортсменів. Це дійсно майстри - лише звання майстра спорту має четверо спортсменів (Голубєва Аліна отримала звання в 2010 році), ще 5- кандидати у майстри спорту . А Жмуденко Ярослав уього року отримав почесне звання майстру спорту міжнародного класу!  Найвизначнішим результатом в 2010 році стала перемога у фіналі Кубку світу серед спортсменів до 21 року саме Ярослава Жмуденка.  Він же став двічі чемпіоном України серед дорослих у 2-х парних розрядах і виборов там же срібну медаль в абсолютному розряді! Чемпіоном України в змішаному парному розряді стала і Яна Жмуденко. Вона ж в парному розряді виборола бронзу. Це все змагання серед дорослих! А дівоча команда в складі Голобєвої Аліни, Ткаченко Дарії, Голобєвої Діани, Макарової Анастасії, Бурби Інни вибороли друге місце в клубному чемпіонаті України! А ще були перемоги в 5 молодіжних іграх України та області ….

Ярослав Жмуденко в 2010 році отримав звання МАЙСТРУ СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ!

4. Відділення футболу. В 2-х групах ,які було відкрито в с.Родниківка наразі займається 34 юних футболісти під наглядом молодого кваліфікованого спеціаліста Романів О. Відділення жіночого футболу, кероване Соболенко І.М., тренується в Умані. Футболістки в 2010 році стали чемпіонками області серед дорослих і чемпіонками 5 літніх молодіжних ігор області. А 9 вихованок школи склали кістяк збірної області і стали основними творцями надуспішного виступу колективу в 5 літніх спортивних іграх України. Команда виборола срібні медалі (серед 12 збірних областей). За це всі спортсменки (в т.ч. 9 вихованок нашої школи) отримали 1 розряд. Двоє футболісток входили до складу молодіжної збірної України. А 8 футболісток у складі команди ФК «Ятрань-Уманьферммаш» приймали участь в матчах чемпіонату України з футболу у вищій лізі.

Юлія Стець (№77) - стала кращим гравцем і бомбардиром молодіжних ігор України!

5. Відділення важкої атлетики. У 2-х групах займається 30 чоловік під керівництвом Бурби В.І.. Заняття проводяться на базі УДАУ. Двоє вихованців виконали нормативи кандидатів у майстри спорту.

Переглядів: 1108 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0