Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Квітень » 18 » "Ятрань" (Уманський р-н) - "Метровагонмаш" (Шпола) 1-0.
13:19
"Ятрань" (Уманський р-н) - "Метровагонмаш" (Шпола) 1-0.
В суботу відбулися матчі 1/16 кубка Черкаської області. Сезон на Черкащині стартував!
Я побував на матчі в с. Іванівка, де "Ятрань" приймала шполянський "Метровагонмаш".

Судді: О.Каплун (Монастирище), Ю.Деренюк (Умань), Горбатюк.
"Ятрань": 1. Гладун, 3. Єжаченко В., 16. Дорошенко, 21. Стасюк, 10. Казанюк Д., 19. Плужник, 5. Слободяник (66 хв, Єжаченко Є), 25. Коломієць С., 13. Єжаченко О., 8. Дубіна (62 хв, Мазуренко), 23. Крижанівський (69 хв, Крицький).
Гол: Дубіна (23)

На доглянуте поле сільського стадіону Іванівки вийшли гравці, що в різній мірі успішно виступали за команду уманського району "Ятрань". Суперник був непрогозований. З одного боку це не перша шполянська команда, що торік виборола чемпіонство в області. З іншого боку - була інформація (і вона підтвердилася), що ця команда також непогано вкомплектована і підсилена гравцями з Києва та Черкас.
    В першому таймі тривала доволі рівна боротьба. Захисникам спрощувало роботу нерівне поле, а тому півзахисникам і нападникам доводилося боротися і з оборонцями і з відскоками м'яча. А відтак гострих моментів було небагато. Один з них чудовим дальнім ударом реалізував Віталій Дубіна (на фото автор переможного голу). Шполяни ж свій мемент не реалізували - поперечина.
   По перерві гостям потрібно було відігруватися. І вони намагалися активізувати гру. Але сказати, що це призвело до "пожежі" біля воріт ятранців не можна. Хоча двічі таки їм і поталанило. А самим яскравим епізодом другої 45-хвилинки став справжній сейв Віталія Гладуна - нападаючий пробивав буквально впритул з 5 метрів, але другий голкіпер команди проявив дива реакції і в карколомному стрибку парирував удар! Були моменти і біля протилежних воріт. Та рахунок не змінився. Суперники були рівними і приємно, що продовжить боротьбу команда наших земляків!

"Звенигордка" - "Іллічівець-Умань" 1-3.
Голи: М.Коломієць-2 (пенальті), Баланюк.
За словами директора уманського клубу В.Лейбовича основною проблемою для уманчан було місцеве поле - перехід з синтетичного поля, де займаються наші гравці, на природнє завжди непростий!

В наступному колі, в суботу 24 квітня, о 16-00 гратимуть між собою "Ятрань" та "Іллічівець-Умань". Слідкуйте за новинами - де відбудеться матч наразі не знаю!
Переглядів: 851 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Соболенко
0
В чомусь згідний. Але маю таку думку і такий варіант! Для досягнення результату легіонери потрібні - від цього нікуди дітися. Але, щоб викорінити команди-односезонки, запропонувавби робити так - дозволити заявляти легіонерів лише тим, хто вже створив належну інфраструктуру. Маєш умови - можеш рухатися далі!

1 oleg
0
Здається якість поля - це проблема №1 у області.
Багаті команди понабирали легіонерів за великі гонорари, а хороше поле зробити руки не доходять. Краще обмежити легіонерів до 2-3 і вкладати гроші у розвиток інфраструктури.
Вважаю, що залучення легіонерів - це хибний шлях, путь в нікуди.