Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Березень » 6 » Фінал чемпіонату області з міні-футболу серед ветеранів в Умані. Результати. Підсумки.
20:16
6 березня в спортзалі УДПУ в Умані відбувся фінал чемпіонату області серед ветеранів з міні-футболу.

"Зоря" (Умань) - "Ветеран" (Городище) 5:0 (1:0)
Господарі мали з перших хвилин перевагу. Але перший тайм завершили з мінімальною перевагою в рахунку (Лактіонов). Початок другого тайму був за гостями - одного разу "Зорю" врятував голкіпер Гурбич, ще раз - штанга. Але це був скоріше тимчасовий сплеск і уманська команда довела перевагу до 5:0 (Козаков, Дерманський-двічі, Дегтярьов).

"Зоря" (Умань) - "Вікторія" (Черкаси) 0:1 (0:0).
Це був по суті фінал - зрозуміло було, що городищенська команда і черкащанам не доставить клопоту в заключному матчі. Вже на другій хвилині Євглевський міг вивести вперед гостей, але удар парирував Гурбич. На 7 хвилині глядачі не встигли перевести подих. Дерманський попав в штангу воріт "Вікторії". Тут же у відповідь Євглевський влучив в поперечину протилежних воріт. На що Карнаушенко поцілив в туж стійку воріт Пилипенка! Гра була доволі рівна. Хібащо невелику перевагу мали черкащани. До перерви ще двічі удари Осташова і Гаврилюка парирував уманський воротар.
По перерві все продовжилося в тому ж дусі. Команди обмінювалися ударами. Ставало очевидним, що долю матчу і всього чемпіонату вирішить один удар. І за 2 хвилини до кінця такого удару завдав Сергій Усаковський!

"Вікторія" - "Ветеран" 4:0 ("2:0)
Черкащани на класі здобули перемогу і чемпіонський титул. Голи: (Усаковський, Осташов, Євглевський, Тищенко).

"Вікторія" (Черкаси) -Чемпіон області! Пилипенко В.,Кубрак В., Тищенко В., Гаврилюк Ю., Осташов О., Усаковський С., Олійников І., Ушаков О., Ковбига В., Скориков О., Бурба С., Євглевський С. Перемогу черкащан слід визнати закономірною. В складі команди чимало знаних футбольних майстрів.

"Зоря" (Умань) - срібний призер. Команда чинила спротив черкащанам. Але явно не вистачило рівноцінної лави запасних. Без замін практично відіграли Дегтярьов А., Лактіонов С.(і голкіпер - Гурбич В.) Ще два місця по черзі займали дві пари гравців - Карнаушенко О. і Дерманський В. , Козаков П. і Прокопенко О. Мінімум часу провів на полі Шарапанюк М. На попередніх етапах грали також Байда М., Михайлишин М., Пишнюк А.

"Ветеран" (Городище) - бронзовий призер. Шевченко М., Карпенко Г., Шандрик С., Олійник В., Гнатенко К., Нестеренко С., Зінченко О., Шлончак М., Олексійченко О., Панчишин М., Шлончак В., Морчик В.
Переглядів: 502 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0