Головна » 2010 » Квітень » 26 » Драматичні матчі Кубка району 25 квітня!
11:58
Драматичні матчі Кубка району 25 квітня!

В неділю 25 квітня відбулися четверть фінали кубка району.

В двох матчах боротьби не вийшло. «Уманьферммаш»  на своєму полі розгромив 8:0 Кочержинці. А «Світ Меблів» переконливо переміг 4:0 в Колодистому.

А ось ще два поєдинки були по кубковому драматичними.

«Дружба» приймала «Пахтакор». Команди рівні за класом, добре знають один одного. А відтак і на полі точилася рівна боротьба з обопільними шансами забити гол. Але першими це перед перервою зробили пахтакорівці (Вадим Бєляєв). Та на початку другого тайму господарі з пенальті відігралися. Втім рівновага протрималася недовго – Руслан Мізюк ударом головою знову вивів вперед «Пахтакор». До останньої хвилини матч тримав всіх у напрузі. Доки Віталій Орлов не встановив остаточний рахунок 3:1.

А в Собківці місцеві футболісти разом з Родниківцями розіграли справжній трилер! Тричі вели в рахунку гості, але господарі знаходили сили відігратися (два чудових голи на рахунку Миколи Мазуренка). Причому останній раз це вдалося на останній хвилині додаткового часу! А в серії пенальті фортуна посміхнулася Собківці 8:7! Героєм став голкіпер Юрій Хливнюк, який і сам забив і парирував 2 останні удари!

Приємно, що керівники сільських громад проявляють увагу до гри. Так у команді Собківки одним з найактивніших на полі був сам сільський голова Чернега Анатолій Петрович. Побажаємо щоб і інші керівники підтримували своїх ентузіастів!

А в півфіналах «Уманьферммаш» прийматиме 2 травня «Світ меблів» і Собківка «Пахтакор» 1 травня.

Переглядів: 465 | Додав: Соболенко | Рейтинг: 0.0/0