ГОРОДИЩЕ on-line
Головна » 2010 » Липень » 9 » Антон Шевчук проти київського "Динамо"!
22:11
Антон Шевчук проти київського "Динамо"!
Сьогодні стартував сезон в українському елітному дивізіоні. Але для нашого земляка Антона Шевчука все розпочалося вчора. Саме в четверг, напередодні за традицією, грали дублери "Оболоні" та "Динамо". Антон вийшов у стартовому складі і був замінений в середині другого тайму за рахунку 1-0 на користь пивоварів (вони і перемогли 2-1).
А щойно закінчився і матч основних складів. Уважні уманські уболівальники, думаю, як і я звернули увагу на те, що в запасі є Антон. А тому в нас був і свій інтерес до матчу! Оболонці мали гарний вигляд на фоні грізного суперника. Але провал наприкінці першого тайму, здавалося , покінчив з інтригою в матчі. Але дивовижна помилка воротаря Бойка призвела до появи шансів у команди в зелених кольорах! А на 89-й хвилині тренер Ковалець, не дивлячися на напругу в матчі, випустив на поле і юного уманчанина! Цікаво було слухати в цю мить коментатора- "знатока", що розповідав , що "Антон Шевчук є вихованцем динамівської школи і грав в "Динамо-2"!!! Я особисто не знав, що наш "Іллічівець-Умань" є підпільною філією київського "Динамо"!)))))))) А за хвилину гримнула і сенсація - "Оболонь" відігралася! Антон не відзначився, але радів разом з усім колективом! А після гри навіть потрапило в ефір як він роздає автографи))))))))